Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti alakítanátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti alakítanátok ki látássérült, vagy vak sráccal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Legyen az barátság, vagy párkapcsolat.
2013. jan. 19. 02:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Megfordítom a kérdést, igen, én bevállalnám egy vak lánnyal. Valamiért úgy érzem ez nem lenne olyan nagy akadály nekem.
2013. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha tetszene + kedvelném minden további nélkül. :)
2013. jan. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

akkor most én leírom az első őszinte választ a kérdésedre: nem, semmilyen nyomorékkal nem ismerkednék, mert nekem társnak egészséges ember kell

bocsi, nyers voltam, de legalább nem beszélek félre, mint a többiek

2013. jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom. Nálam a barátság, párkapcsolat soha sem terv szerint történik. Csalódtam már olyan emberben is akit azelőtt istenítettem. És volt olyan igazi barátom, aki az elején nagyon nem volt szimpatikus számomra.
2013. jan. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok.


"van olyan barátom........"

2013. jan. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
hát,én egy vak csajjal semmiképp sem jönnék össze, még ha végtelenül aranyos, kedves is... nem azért mert gáz lenne pl mások előtt, hanem mert rengeteg dolgot nem tudnék mutatni, nem tudnánk csinálni, amit egy nem vakkal lehet.
2013. jan. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Lillácska nőtt egy kicsit a szemeben, bár neki erre semmi szüksége :)
2013. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
most le fognak pontozni, de nem. régebben barátnők voltunk egy látássérült lánnyal, aki nem volt vak, csak durván gyengénlátó. egész egyszerűen annyira más a tempójuk, annyi mindent nem "láttak" (ezt nem morbid gúnyolódás miatt írom, hanem mert tényleg nem), hogy nem tudnék velük egy hullámhosszon lenni. én alapvetően pörgősebb tempójú vagyok, és már az is nagyon lelohasztott, mikor a barátnőm mellett gyök 2-vel kellett haladni... tudom, hogy gonoszul hangzik, de akinek nincs erről tapasztalata, az nem tudja, mit beszél.
2013. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát... teljesen vakkal CSAK max barátság, látássérülttel meg ez sokminden mástol is függ, de lehet hogy egyszer megpróbálnék párkapcsolatot.
2013. jan. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

látássérültel aki valamennyit azért lát vagy olyan vakkal aki régen látott

nem az zavarna hogy lassabban kéne vele közlekedni, hanem hogy évekig magyaráznám neki a színeket, de nem értené miért fontos.

vagy hogy mondjuk azt mondanám véletlenül hogy "szeretem a rózsaszínű mignon-t" meg így belevenném a mondókámba a színeket, merthát megszoktam és nem tűnne fel

és akkor szerencsétlen csak "nézne", hogy most mi van :D

de ha régen látott, vagy ennyit azért lát, akkor nem lenne ezzel problémám és nem félnék hogy esetleg megbántom-e a színekkel, a neki "kínai" dolgokkal.

2013. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!