Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi nektek az egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nektek az egészséges közösen töltött idő pár hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

azelőtt egy hosszabb távkapcsolatom volt, ahhoz szoktam, h ha közelben van a barátom, akkor minden percet együtt töltünk. De a mostani barátommal egy városban lakunk és egy idő után kezdtem azt érezni h abnormálisan sokat akarok vele lenni, és ő is jelezte, h szívesen csinálna néha mást haverokkal, vagy egyedül. Meg ha túl sokat vagyunk összezárva, előbb utóbb elkezdünk hülyeségeken veszekedni..(én minden emberrel így vagyok, kell egy kis magántér)

Nektek mennyi az ideális együtt töltött idő? Mit csináltok ha épp nem vagytok együtt?

21L


2013. jan. 19. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha éppen nem vagyunk együtt tanulok, vagy elvagyok a babérjaimon, lefoglalom magam.

A párommal mindennap összefutunk, mivel egy egyetemre járunk, nekem ez tök jól esik. Olykor suli után 1-2 órát nála töltök a koliban, olykor ő jön hozzám este. Olyan is van, hogy a napi 5 perces talin kívül más nincs, kibírjuk. :) A hétvégéket úgy két hetente általában teljesen együtt töltjük.

2013. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy 2 hónapja vagyunk együtt, majdnem minden nap találkozunk, ha nem találkozunk akkor az rajtunk kívül álló dolgok miatt nem jön össze. A minden napos találkát úgy kell elképzelni, hogy úgy negyed órát töltünk együtt, mert pizzafutárként dolgozik, úgyhogy ide tud ugrani hozzám ha úgy van. Hetente kétszer szoktam nála aludni, akkor este 11től másnap 11ig vagyunk együtt kb. Amikor szabadnapos akkor pedig szinte egész nap együtt vagyunk, de ez ritkán jön össze, mert csak akkor van szabadnapja ha külön kéri.. azt pedig nem teheti meg gyakran. Én ezt nem érzem soknak és szerintem ő sem. Amikor nem vagyunk együtt akkor ő dolgozik én itthon tanulok, vagy diákmunkára járok, vagy a barátaimmal találkozom. Ha épp szabadnapja van és nem is vagyunk együtt akkor ő is a haverjaival van, elmennek iszogatni stb. Nálunk ez így néz ki:) 22/L 23/F
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi az a pár hónap.

Nálunk az első félév úgy telt el, hogy csak hétvégente voltunk együtt, mivel én 100 km voltam tőle, suli miatt.

Amíg távol voltunk egymástól mindenki csinálta a maga dolgát, én általában moziba, színházba, koncertekre mentem a barátnőimmel, na meg shoppingolni. :)

Miután vége lett a sulinak 2-3 naponta találkoztunk.


Hogy most már mennyi nekünk az ideális együtt töltött idő? Az, hogy naponta együtt legyünk, mivel együtt élünk már.


Ha már jelezte a barátod, hogy néha kellene neki egy haveros napok akkor fogadj szót, mert ő olyan típus szerintem, hogy nem szeretne napi szinten együtt lenni veled, kell neki egy kis magánszféra.


23/L

2013. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem is azzal van baj, ha minden nap összefutunk, hanem mikor napokig 0-24 órában együtt vagyunk, és otthon döglünk, ki nem mozdulunk, mert pl tanulnunk kell. akkor kezdődnek meg a veszekedések.
2013. jan. 19. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Na én ezért nem is tűröm meg a páromat a környékemen, ha tanulnom kell. :) Alapból feszült vagyok ha közeledik egy vizsga és "még nem tudok semmit", én is harapok ilyenkor a párom minden apró hülyeségére, pedig már másfél éve együtt vagyunk.

Ilyenkor mindenki elvan inkább a maga bajával, nem vagyunk együtt non stop. Mi igényeljük azt, hogy mindennap összefussunk legalább egy puszira, kivétel ha hazautazik, vagy ha vizsgára készülünk.

Ugyanakkor pl vizsgaidőszak végén 1-2 hétig mindig non stop együtt vagyunk és kifújjuk magunkat. Ha eközben csak döglünk, az is az agyunkra megy és vitázni kezdünk, ezért igyekszünk programokat kitalálni. Elmegyünk sétálni, vagy biciklizni, vacsorázni, vásárolni, vagy bármi, hogy történjen is valami az életünkben. :)

2013. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez is változó. Nekem pl. szükségem van a magánszférára, elég rendesen - olvasni, meditálni stb., hangzavar nélkül, de néha egyedül kimozdulni is (akár egyedül, akár barátnőkkel). Most a barátommal hétvégente vagyunk együtt, meg néha találkozunk hét közben pár nap pár órára. De a hétvégék néha így is fojtogatóak nekem, mert tényleg 24 órát együtt töltünk, olvasni is úgy tudok pár oldalt, hogy ő ott van, gépezik, kattog... de ezt így nem akarom neki megmondani, mert elég érzékeny, és tudom, hogy ő még többet is igényelne. Gondolom, miután összeköltözünk, és mindkettőnknek lesz rendes munkája, akkor máshogy állunk majd hozzá, mert akkor annyira leharcol majd minket a meló, hogy öröm lesz, ha együtt tudunk tölteni vmi időt... mert most pl. elég jó az egyetemi beosztásom, tehát sokat tudunk találkozni... valószínáleg jobban tudom majd értékelni a dolgot, ha meló lesz ezerrel :).
2013. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kapcsolatunk, most vizsgaidőszakban estenként találkozunk 1-2 órára, vagy ha másnap vizsga van annyira sem. Már várjuk a végét :)

Egyébként előtte úgy volt, hogy szinte minden nap találkoztunk, de nem mindig kettesben, volt, hogy az ő barátaival, volt hogy az enyémekkel, vagy akár külön is elmentünk. De azért mindig voltunk eleget kettesben is, friss még a kapcsolat :)

2013. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi bár 8 hónaposak vagyunk, de így néz ki:

külön város (én Dél-Pest, ő Vác mellett), ált. hétköznap 1, ritkán 2 estét tölt itt, meg péntek estétől-hétfő reggelig együtt vagyunk. Semmi gondunk nincs, igaz, idősebbek is vagyunk, és csak ő tanul, levelezőn, másoddiplomáért.

Mondjuk mi már össze is akarunk költözni, de inkább késő tavasszal, mikor már jobb az idő és felélénkült az ingatlanpiac.

Nekünk semmi gondunk nincs azzal se, ha minden este egymás "szájában" vagyunk (kicsi a szoba), el tudjuk foglalni magunkat külön és együtt is.

2013. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:49 bár nem a kérdésre válaszolok, de télen olcsóbbak a házak, lakások.


Egy ingatlanos.

2013. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!