Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket csináljunk, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csináljunk, hogy többet nevessünk együtt?

Figyelt kérdés
Sajnos ritkán van olyan helyzet, hogy a párommal önfeledten nevetünk, de akkor nagyon jól érezzük magunkat és nagyon boldog vagyok. Szeretném boldoggá tenni, hogy minél jobban érezze magát velem. És szerintem ehhez fntos az is hogy oskat nevessünk együtt , és jól érezzük magunkat.
2009. aug. 30. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
tépjetek be x)
2009. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
POnt ezt akartam irni:szivjatok beXD
2009. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok.
2009. aug. 30. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ihatnátok egy kicsit. Oldja a gátlásokat, könnyebben megy a nevetés...ha már szívni nem akarsz vele.:)) De amúgy komolyan mondtam, igyatok egy kicsit.
2009. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne irjátok az h szívjunk be, meg hogy igyunk, mert törlődik a válasz vmiért. köszi
2009. aug. 30. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi pl. imádunk a párommal showder klubbot, vagy barangolni a youtb-n, vagy bármilyen ilyesmi oldalon vicces videókat nézni.
2009. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vicces videókat mi is szoktunk nézni, pl bolond táncokat amit a párom utána utánoz, azon meg halok meg a röhögéstől:D pl egyszer a madagaszrkár 2ből a Moto motot utánozta ahogy jön ki a vizből.XD
2009. aug. 30. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Úton haza felé 1-2 és más filmeket szoktunk nézni, eddig kb 180 filmet láttunk aminek irdatlan nagy röhögés, vagy sírás lett a vége=) (persze a meghatódástól)
2009. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csikizés, bírkózás, vagy bármi bohóckodás
2009. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A minél több közös élmény amúgy elősegíti a közös nyelvetek kialakulását,(itt azt értem, amikor "félszavakból" is megértitek egymást) és szerintem ennek is van összetartó ereje. Nevezzetek el dolgokat közösen, amit csak Ti értetek, meg ilyenek. Egy egyszerű kis példa, mi a Coca Colát friss patakvíznek hívjuk, mert egyszer jól kibeszéltük, hogy a cola is olyan egészséges:). Ilyesmi.
2009. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!