Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főiskolás vagyok, 20 éves, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás vagyok, 20 éves, a suli mellett hétköznap dolgozom, a párom orvostanhallgató, ő hétvégén dolgozik, így amikor én ráérek ő nem ér rá és így fordítva. Nagyon keveset tudunk együtt lenni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

de tudom szeret és én is őt, és a hűségében sem kételkedem. mégis nehezen fenntartható állapot ez. kollégiumban lakik, én a szülői házban.

Ti mennyit tudtok találkozni a kedvesetekkel, ha nem éltek együtt?

Milyen megoldást láttok erre a problémára?

Szerintetek ez normális állapot?


Előre is köszönöm a segítséget, és a figyelmet! :)


2008. okt. 5. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok. Nyáron mikor nem volt suli akkor egy héten 5-6napot találkoztunk bnőmmel. Amikor kezdődött a suli a távolság miatt(20km) heti 3napot tudtunk csak eggyütt lenni. Hétköznap énis dolgoztam suli után.


Hát esetleg munka után találkozhattok, valamelyikőtök ott alszik a másiknál, vagy találkozhattok hétvégén, mielőtt barátnőd munkába menne. Nemtudom melyik műszakba dolgozik, attol is függ. Szerintem megtudjátok oldani a találkozást ha nagyon akarjátok látni egymást:)

2008. okt. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mi szinte rogton osszekoltoztunk, a koleszban laktunk egyutt, en illegalisan :D


..kb 11 eve elunk egyutt, mar nem igazan tudok elaludni se, ha nincs velem ..


koltozzetek ossze, amint lehet. ha mukodik, akkor nagyon jol fog, ha nem, akkor meg jobb, ha elobb kiderul.


ahogy korbeneztem, 2-3-4-5-6 ev utan koltoznek ossze a parok altalaban, aztan ha mukodik, eljegyzes, eskuvo, baba :D

2008. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a költözés mellett szavazok, így tudtok a legtöbbet együtt lenni!
2008. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is egy megoldas lehet, hogy mindketten egy napot "leadtok" az elfoglaltsagaitokbol es akkor csak es kivetelesen egyutt toltitek az egesz napot.Mi csak par honapja koltoztunk ossze, de mivel en ejszaka dolgozom a baratom meg nappal, hibaba fekszem be este melle az agyba, sokszor napokig csak telefonon beszelunk 5perceket.De minden vasarnap reggel 9-ejfelig csak egymasei vagyunk.Mozi,kirandulas,ami belefer.Es egy szo sem a munkarol vagy a stresszrol.

Ha feltek az osszekoltozestol vagy nincs ra lehetosegetek akkor ez egy ideiglenes megoldas lehet!

Udv

2008. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!