Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam apukámnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam apukámnak, hogy a hétvégén a barátomnál alszok majd?

Figyelt kérdés

Két hete járok a barátommal. Már volt nálunk. A szüleimnek nagyon szimpatikus volt. Szeretem Őt. Soha ilyet nem éreztem még. A hétvégére meghívott magához, hogy aludjak ott. Én szívesen mennék. Tudom, hogy lesz ez-az, ha még esetleg szeretkezés nem is. De nem tudom, hogy édesapámnak mondjam az igazat, vagy hazudjak. Anyukámnak mondtam. Tény, hogy nem repes az örömtől, de azt mondta, ha én ezt szeretném, akkor csináljam, de ne hazudjak édesapámnak. De ha neki elmondom, hogy ott alszok, tuti, hogy balhé lesz. Nagyon konzervatív ilyen téren. De nem szívesen hazudnék neki. Veszekedést sem akarok viszont. Mit tegyek? 19 éves vagyok. És Ő az első komoly barátom.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj 19 éves vagy. Vagyis nagykorú. Oké nem azt mondom, hogy feküdj le vele, de szerintem az, hogy ott alszol nála az már bele fér. Mondd el az apukádnak, mert szerintem még is csak az a tisztességes, ha tud róla. Az sose vezet jóra, ha hazudsz neki. Szerintem, ha szépen tisztességesen elmondod neki, hogy le feküdni még nem akartok és bízik benned annyira, akkor biztos nem fog balhézni. Jó lehet, hogy nem fog neki tetszeni, de azt már meg kell értenie, hogy nagy vagy és szeretnél a saját lábadra állni. Nem leszel örökre az ő kicsi lánya :)

Sok sikert. 16/L

2009. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind így van, de még azt se értem a lefekvéssel mi baj lenne 19 évesen...SEMMI.
2009. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég húzós, mert valóban úgy van ahogy az 1. válaszoló leírta, de sajnos az apai ösztön, félti a "kislányát". Hiába teljesen normális dolog hogy együtt akartok aludni, de lehet apudnak még az lesz a véleménye hogy két hét után ne aludj vele és akkor nem jön össze. Nem lehet anyuddal megbeszélni hogy most az egyszer elsumákolnátok?:)És ha már mondjuk 2 hónapja együtt vagytok apud is engedékenyebb lenne. Vagy ha elmondod annyit szépíteni a dolgon hogy külön szobában alszol náluk, de sajnos szerintem nem fogja elhinni.
2009. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a fater nem valami elvadult desszantos, aki azt hiszi hogy a mai fiúk nem akarják ugyanúgy a szexet mint ő, amikor fiatal volt, akkor megmondhatod neki.

ki lehet színezni, hogy buli lesz nála, aztán többen is nála alsznak, de ha annyira konzervatív akkor lehet hogy az még rosszabb, mintha kettesben.

de a többit tudni fogja, csak azt kell mondani hogy hol leszel. :)

2009. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben megkörnyékeztem a férjemet a tudod hogy volt amikor mi is ennyi idősek voltunk? bevezető szöveggel:) Kérd meg anyukádat, hogy segítsen Neked ebben és szép finoman adagolja be apudnak az ottalvást.
2009. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!