Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi ez a dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez a dolog a barátomnál? Hogyan lehetne ezen változtatni? Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon hamar felkapja a vizet. Ezt nem úgy kell érteni, hogy idegbeteg lesz, erről szó nincs, de ha valaki beszól neki vagy keresztbe tesz neki bármi ilyen dolog, akkor ő addig nem nyugszik még valamilyen lelki sérülést nem okoz az illetőnek. Ma pl. nekem foglalta a helyet a buszon és ezért megszólta pár csaj, h bunkó, mert nem adta át nekik a helyet, mivel nekem foglalta és az a két szerencsétlen csaj erről pusmogott a háta mögött. Ő ezt meghallotta és azt mondta, hogy ezért még megszo*atja mindkettőt. És nem ez az első ilyen eset, de valahol meglehet érteni, mert senki nem szereti, ha ugatnak a háta mögött + indokolatlanul nekiesnek.
2011. okt. 10. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív kismalac sétál az utcán.

- Rohadt nap, rohadt meleg, rohadt autók, rohadt emberek... bárcsak minden köddé válna! ... Rohadt köd!

2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DiMalto ***** válasza:
a barátod egy nagyarcú se..fej,keress mást jobban jársz
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindenen felkapom a vizet, sokszor üvöltözök, csapkodok, és ezen szerintem nem, vagy nagyon nehezen lehet változtatni. Kérdezd csak meg anyámtól:D 18F
2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ő nem ideges. Felkapja a vizet, de nem úgy, hogy elkezd ordítani meg verekedni, hanem csak magában dühöng sztem és közben kiagyal valamit, amivel visszavághat. De ezt nem úgy kell érteni, hogy megveri, csak valahogy megalázza, megszivatja.
2011. okt. 10. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
hülye qrvák... amugy meg érted tette ebből is látszik h szeret téged. de mondjuk ilyen kis semmiségek miatt tényleg nem kell másokat visszasszopatni, ezt beszéld meg vele!
2011. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!