Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Valentin napra mit érdemes venni egy 24 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig egy plüssmackot ami 3 szál rozsát tart ,meg vettem egy szives bonbont ,meg én egy schwarowski kristályos nyakláncot gondoltam ,De szivesen csinálnák neki kerámiábol bármit de nem tudom mit csináljak mert ötletem nincs ,vagy milyen apro ajándékot vegyek neki .Egyébként én vagyok a 4 dik barátja de tölem kapott eddig elöször ajándékot .
2013. jan. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csoki is bőven elég lenne, ha meg még plüssmacit is vettél, akkor már bőven jó vagy. De igazából attól is függ, hogy mennyire fontos ünnep ez nektek. Én személy szerint frászt kapnék, ha egy szatyornyi ajándékkal lepne meg a pasim, de hát ahány ház, annyi szokás.
2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Vibrátort vettem hülyeségből az exbarátnőmnek 25. születésnapjára. Azóta ex... :D Komolyan, volt másik ajándék, de csak blöffölni akartam vele, hogy csak azt vettem. Ezt nem hallgatta meg. Elhordott mindenféle tetü g..cinek. :D Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ne vegyetek még viccből se nekik vibit :D
2013. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doktor Jo ***** válasza:

Szerintem ez nem korfüggő. Menj el vele egy plázába, és ahol a legtöbbet időzik, vagy amiről sokat beszél azt szeretné. Ha ez normális keretek között van, és megteheted hogy megleped vele akkor hajrá :)

Jah...nem kell LED tv-t venned :D Nem az ár számít :)

2013. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy plüssmacitól kapnék frászt, egy szál rózsa vagy csoki ha nagyon ki akarsz tenni magadért, a kettő együtt
2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem ,nagyon szeretem de nem vágyik semmire mde olyat akarok ami maradando ,egy nyaklánc vagy karkötö .de köszi
2013. jan. 19. 21:15
 6/6 anonim válasza:
Pl. a v....a licitálós portálon van egy egyedi, rózsaszín skullcandy füllhallgató, aminek egy 24 éves lány inkább örülne, azt ajánlanám. Nézz szét ott, több egyedi ajándékötletet kapsz, mint a bolton zsúfoltságában.
2013. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!