Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú lány barátságok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú lány barátságok mindig megromlanak ha az egyik többet akar?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a témában, de érdekelnének a vélemények/tapasztalatok.
2013. jan. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
általában igen.
2013. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Előbb-utóbb úgyis elmúlik a vonzalom az esetek nagy részében, és ha képesek arra, hogy ezen felülemelkedjenek, akkor semmi akadálya annak, hogy ugyanúgy egy tartós és őszinte barátság legyen belőle- legalábbis velem ez történt, és a lány azóta is (pedig már jónéhány éve volt) az egyik legjobb barátom.
2013. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doktor Jo ***** válasza:
100%

Véleményem szerint fiú-lány között nincs barátság. De a vélemény olyan mint... Ember függő ez a dolog is ha ti szeretnétek bele vinni mondjuk sex-et akkor az már már lesz mint az előtt, és bármikor is fogtok találkozni nem arra gondoltok majd h neki bármit el tudtok mondani, hanem arra milyen jól nézett ki ruha nélkül, tehát kissé rányomja a bélyegét a kapcsolatotokra. Ezt néhányan tudják kezelni többek nem. Szerintem működhet, de nem vagyunk egyformák.


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul korrekt válaszokra számíthatsz :)

2013. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az egyik akar többet, akkor általában igen. Ha mindkét fél többet akar, vagy mindkét fél úgy gondolja, hogy a szex még belefér (bár az már nem kimondottan csak barátság), akkor nem. De ez az egész sok mindentől függ, életkortól, intelligenciától stb. Előfordulhat, hogy csak az egyik akar többet, de a másik visszautasítja, mégis tudják kezelni a helyzetet, és nem mérgesedik el a viszonyuk. De sajnos ez a ritkább.
2013. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Egy meg nem nevezett dolog függvénye, max. annak megléte viszonylag ritka.


Én tudtam úgy kezelni egy lány vonzalmát, akivel csak baráti kapcsolatot tudtam elképzelni, hogy nemcsak hogy tiszteletben tartottam az érzéseit, de türelmesen még ki is vezettem a hiábavaló szerelemből, és egy szuper barátság maradt köztünk azóta is.

2013. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak teljes mértékben igazat adok!

"nemcsak hogy tiszteletben tartottam az érzéseit, de türelmesen még ki is vezettem a hiábavaló szerelemből, és egy szuper barátság maradt köztünk azóta is."

-Ehhez feltétlen tisztelet és nagy nagy türelem kell.

-Esete válogatja mennyire!

2013. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos általában igen. Nekem volt egy fiú barátom,akivel nagyon jól kijöttünk,szinte egy hullámhosszon voltunk,mindent meg tudtunk beszélni. Aztán persze,ahogy lenni szokott sajnos(hozzátenném életem legnagyobb csalódását neki köszönhetem),bevallottan többet kezdett érezni irántam,mint barátság.Sajnos az érzéseim is ezt sugallták eleinte,hogy többet akar,de mindig próbáltam elhesegetni ezeket a gondolatokat.Én tényleg csak barátként tekintettem rá,de ő nem. Szomorú vagyok,ma már nem is beszélünk,de mindkettőnknek talán jobb így.
2013. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!