Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket lányokat nem jó társkereső vagy közösségi oldalon, utcán, bevásárlóközpontokban és ehhez hasonló helyeken, közterületeken, akár este vagy nappal (és még sorolhatnám) megismerni?

Figyelt kérdés

Akkor ti nők, mit csodálkoztok hogy egyre kevesebb férfi próbálja az ismerkedést és félnek a visszautasítástól, ha nektek sehol sem jó?


Áruljátok már el akkor, hogy egy srác milyen szituációban, helyen, vagy egyáltalán leszólíthat-e titeket, mert nem hinném hogy ennyi lúzer srác van, és azt sem hogy ennyi csúnya is egyben. Tudom hogy nem ezen múlik, de azért ez elég frusztráló érzés hogy akkor milyen módszerrel lehet titeket "becserkészni" ismeretlenül? Mert ugyebár nem minden srácnak van több tucat lányismerőse vagy lányhaverja.



2013. jan. 13. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 Hunter92 ***** válasza:
63%
Áruld már el, hogy honnan veszed, hogy ilyen szituációkban miért nem lehet leszólítani a nőket!
2013. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Hunter92 ***** válasza:
*Az a "miért" nem kell oda.
2013. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés hibás.


Van akiknek BÁRHOL lehet. Neked és nekem meg a többi pancsnek tilos csak.


Ha jól nézel ki, gazdag vagy akkro viszont bárhol lehet. Sikeresen.

2013. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem pedig ismerkedésben pont hogy nincsenek ilyen korlátok. Ha én nyitott vagyok rá, akkor felőlem szóba elegyedhet velem bárki a buszmegállóban, a buszon, vonaton, a piacon, a boltban, egy szórakozóhelyen, kajáldában, suliban, könyvtárban vagy bárhol... Egy valamit nem szeretek, az pedig az, ha valakivel mindennap találkozok szinte, még is facebookon lép.


Illetve, azt sem szeretem, ha valaki rögtön nyomul és lerí, hogy erőlködik és akar valamit. A legkedvesebb ismerkedéseim abból fakadtak, hogy ugyan éreztem, hogy van a srácban "közeledő szándék", még sem mondta ezt ki, nyíltan elbeszélgettünk, nevetgéltünk és ennyi, szívesen adtam meg neki az elérhetőségeimet, nem kerestem kifogást. Ha valaki erőlködve nyomul, akkor azt a feszültséget én is megérzem és átveszem tudat alatt is és kialakul némi "jajj ne" érzés.


Akinek semmilyen HELYSZÍN nem jó, az szerintem csak kifogásokat keres. 22/L

2013. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy igazad van kérdező, én is tapasztaltam. De szerintem azért a top jó pasiknak biztos megengedik, hogy leszólítsa őket. :D A kis hercegnők,hát ők a világ úrnői, tudjátok, nekik joguk van válogatni a fiúk között meg megalázni minden fiút, aki véletlen hozzájuk mer szólni. -.-
2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
52%
na jönnek a keserű lúzerek
2013. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
59%
A jóképű fiúk bárhol leszólíthatják a lányokat, azok szívesen fogják venni. A csúnya fiúkat mindenhol elhajtják, sőt legtöbbször még az átlagosakat is.
2013. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
egyetértek az előttem szólóval, elég gyerekes felfogása van néhány lekoppintott pasinak, amúgy kérdező szerintem ez szituáció és hangulatfüggő nem a helyszín a lényeg
2013. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
bakker a 7-es egy percel megelőzött :) 6-osssal értek egyet
2013. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

Engem pl egy pályaudvaron szólítottak le és kapcsolat lett belőle akkor.Tehát lehetséges.A kis hercegnokrol nem tudok véleményt mondani,mert ők más világ,mint egy normál,két lábbal a földön járó ember.De nincs lehetetlen.

26n

2013. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!