Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi nem akar komolyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nem akar komolyat, de mindig azt mondja hogy nem volt baj velem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy független akar maradni, de csak van valami baja velem amiért nem fogtam meg, nem? De váltig azt állítja hogy nem volt semmi, csak most ő nem akar. (csak szexet)
2013. jan. 20. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szerintem megunt téged... Már más után nézett...
2013. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
két és fél hét után ezt mondta...akkor minden nap találkoztunk...és azóta ez van
2013. jan. 20. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Magamat tudom példaként felhozni. Hiába vágyom igazából komoly kapcsolatra és hiába vagyok hűséges típus, ha jelenleg nem vagyok abban a helyzetben, hogy működtessek egy komoly kapcsolatot. Ez változni fog, dolgozom azon, hogy változzon, de most ez a helyzet.


Tehát ha most egy nő azzal jönne, hogy komoly kapcsolatot akar tőlem (és tegyük fel, bejön nekem), 99% hogy én is azt mondanám, hogy most csak szexkapcsolatban vagyok benne.


Egyszerűen ez így korrekt, így gerinces, nem árulok zsákbamacskát. Mondjuk én részletesen megmondanám, hogy miért ez a helyzet.

Szóval nem biztos, hogy ez rólad szól, meg a te hiányosságaidtól (bár lehet, csak akkor meg nem tudhatjuk mi sem, hogy mit hiányol).


Persze azt is tudnod kell, hogy attól még lehet hogy úgy beleszeretnék az illető hölgybe a szexkapcsolatnak indult kapcsolatban, hogy utána megváltoztatnám a szándékaimat és még feleségül is kérném. Ez is benne van a pakliban.


Remélem ez így segített.

2013. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mármint ezt mondja..szerintem 100 hogy nem volt mással..bár elég hihetetlen 4 hónap alatt..de azt mondja tényleg nem..nem huszonéves
2013. jan. 20. 00:13
 5/10 Thom12 ***** válasza:

A lányok is ilyenek...

Pedig én komolyat szeretnék! :(

2013. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: VAGY egy lókötő. :)
2013. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszike a véleményed, igen segített!!
2013. jan. 20. 00:15
 8/10 A kérdező kommentje:

azt mondja a testiséget imádja nagyon velem, de komolyat nem akar...ha megfogta volna a személyiségem, és hiányoznmék neki akkor akarna szerintem..vagy ahogy irtad, lehet nem áll készen rá most lelkileg, nem tudom..vagy más csajokkal is akar lenni, de ha annyira jó velem, akkor miért akarna másokkal..vagy igy volt kényelmes neki, de mindig mondta h nem akar kihasználni, azt tudom h tetszem neki külsőre.

Én ha valakinek azt mondom h nem akarok ismerkedni az azért van, mert vagy más érdekel(szerelmes vagyok)...vagy nem jön be külsőre, vagy viselkedésre.

2013. jan. 20. 00:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A szex mindenre megoldás.
2013. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért a "nincs veled gond" és a "kapcsolatot akarok tőled" között azért kisebb szakadék van. nem tudom ezen mit nem értesz? van, hogy nincs meg az a pici ami nélkül nem működik a dolog. plusz ha már egyszer könnyen ágyba lehet csalni akkor minek bajlódna veled többet? szerintem az van, hogy szexre jó vagy de amúgy nem kellesz neki, a többi csak kifogás... ezt nyilván nem mondja a szemedbe. ez olyan mint amikor azt mondja a csaj, hogy neki ez most nem jó mert dolga van...

25F

2013. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!