Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a csaj?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, eddig még nem találkoztam vele.

Kapcsolatban van, de hol összeveszik, hol kibékül a pasijával. Illetve nagyon van utána.

Az én dumámra vevő, és mondja mindig, kíváncsi nagyon, milyen vagyok élőben. Képet természetesen látott rólam, azt mondta nagyon tetszem neki. Igen ám, de ha kapcsolata van, meg szereti a pasiját, mit akar tőlem? Miért írogat folyton?



2013. jan. 2. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kalandot
2013. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem még ő maga se tudja mit akar, vagy nagyon fiatal, vagy csak kalandot akar.
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
le akar pippantani
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azt hiszem tőled várja/várná a törődést és a pozitív élményeket, amit már hiányol a pasijából. amíg nem szakított vele, addig ne hitegesd
2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azt mondod? Én is gondoltam rá, hogy könnyen meg lehetne fektetni, de mondom ha imádja a pasiját, nem igen megy bele.
2013. jan. 2. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha adhatok egy jó tanácsot, messziről kerüld el az ilyen labilis zavaros nőket.
2013. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én nem tervezném vele komolyan. Ha egy kalandban benne lenne, az oké.

Egyébként 17 éves.

2013. jan. 2. 20:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerinted hol érdekli őt hogy van pasija, simán meg lehet fektetni az ilyen kis naiv, buta lányokat!
2013. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hova valósi?csak mert nehogy a barátnőm legyen
2013. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kiskunfélegyháza
2013. jan. 2. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!