Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ennek mi értelme volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ennek mi értelme volt?

Figyelt kérdés

Járni szerettem volna egy férfival, de minden próbálkozásom lepergett róla, végül megmondta, hogy foglalt, ezért nem vette a lapot. Oké. Megértettem. Rá pár hónapra találtam valakit, aki nem volt foglalt, és így járni kezdtem vele. Eddig minden szép és jó lenne, ha nem történt volna valami. Ugyanis aki visszautasított, mondván foglalt megmondta a barátomnak, hogy előtte vele akartam járni, úgyhogy csak azért lehet velem, mert ő visszautasított.

Most ennek mi értelme volt? Ha egyszer elutasított, minek kellett megmondani, hogy járni akartam vele? Azóta folyamatosak köztük a veszekedések. A barátom ugyan nem mondja el, de a kollégáiktól előbb utóbb mindig visszahallom, hogy megint mi volt köztük. Főleg, úgy, hogy bőven túl vannak már mindketten a harmincon. Valaki tud erre értelmes magyarázatot adni, főleg férfiaktól várnám, mert egyszerűen nem értem ezt a viselkedést. Köszönöm.


2013. jan. 20. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és együtt érzek veled. Kívánom, hogy értelmes válaszokat kapj a kérdésedre, remélhetőleg a rendes pasik is fenn lesznek valamikor.
2013. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kendrazoltan ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Személy szerint arra gondolok, hogy tetszettél annak a férfinak, akinél próbálkoztál, viszont ahhoz nem volt elég "tökös", hogy lépéseket tegyen feléd. Persze nem ismerem a családi állapotát, mivel pl ha nős / családos, akkor ez természetes. Így amikor összejöttél a másikkal, nem maradt számára más, mint az felesleges erőfitogtatás, hogy talán kimondatlanul is, de tudtára hozni a másiknak: "Figyelj csak apukám, te csak a szamár vagy ebben a helyzetben, mert a ló ÉN lettem volna...". Ilyen a férfiúi hiúság... 27F

2013. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kendrazoltan ***** válasza:
ja és bocsánat a helyenkénti elgépelés miatt... :)
2013. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt nős, a barátnőjével élt együtt. Gyerekük sincs. Legalábbis akkoriban ez volt a helyzet, azóta nem tudom mi változott.
2013. jan. 20. 09:25
 5/11 kendrazoltan ***** válasza:

Akkor szimplán az a) verzió, nem volt elég tökös legény...ami utólag, szóban persze megy... :)

De sajnos azt nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy a másik férfi (akivel összejöttél) hogyan viselkedik vele szemben, hiszen ha például csipkelődik bármilyen dologgal, az egy idő után unalmassá és bosszantóvá válik, aminek az is lehet a vége, hogy a másik fél (első jelölt) valami nagyobb horderejű dologgal vág vissza. És hát valljuk be...volt egy ilyen a kezében...

2013. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első ami beugrott az az,hogy sérti az egóját,hogy nem halálosan szerettél bele és már nem érdekel.
2013. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért csinálhatta mert a jelenlegi barátodra valamiért haragszik és hogy szerezzen neki kellemetlen perceket ezért mondta el neki.Nem neked akart vele ártani,csak hát jól jöttél neki.
2013. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

megbánta, hogy nem jött veled össze

szerintem dobd mindkét pasit és keress egy normálisat

2013. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak örülj, hogy nem jöttél össze az elsőve. Iszonyú egy rosz természetű és tippelem, hogy borzasztóan féltékeny is lett volna. Most arra kell figyelned hogyan viszonyul a dologhoz a jelenlévőd. Ha nem tetszik neki az eseted, nem érdemes hozzákötnöd magad.
2013. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem több komment is rátapíntott a lényegre. Tetszettél neki csak gondolom most mivel nincs ló, jó neki a szamár is. (elnézést ezért a hasonlatért, nem szamárnak tartalak, csak valszeg az ő gondolkodása ilyen most.) Ha jól értelmezem most már nincs együtt a régi csajával. Gondolom mivel az ugrott, most te jönnél.. Ha hülyeséget írok, elnézést, de nekem ez jött le.
2013. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!