Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat? Visszafogadjam? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat? Visszafogadjam? Jó ötlet így a szex? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval együtt voltam egy sráccal 2,5 évet. Több, mint egy hónapja vége lett, mert átvágott, hazudott, semmibe vett. Hatalmasat csalódtam benne, nem először vesztette el a bizalmamat,ezt már nem bírta el a kapcsolatunk. Azóta kétszer úgy alakult, hogy eljött hozzám és szexeltünk, beszélgettünk kicsit. De én iszonyatosan haragszom rá, máshol nem is nagyon beszélgetünk csak 3 hevenyészett szót, ha ír, legtöbbször nem válaszolok/nem tudok, mert felbosszantom magam. Most ott tartok,hogy még jobban megutáltam, hogy elrontotta a kapcsolatunkat, mert olyan jó lenne még most is együtt, de közben meg még mindig szeretem.

Ha visszafogadnám(nagyon könyörög, hogy megbánta, hogy ezt tette velem, sokkal jobbat érdemlek, csak engem szeret, nem kell neki más, stb) akkor meg állandóan azon filóznék, hogy mikor hazudik és mikor lesz nálam megint jobb egy másik nő a szemében. De annyira jó lenne vele ébredni reggelente, hozzá bújni és úgy együtt lenni, mint régen.


Köszönöm a normális válaszokat!


2013. jan. 20. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

THE END

FIN

FINE

FNITO

VÉGE

ÜBER

2013. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek nem változnak, és szerintem te is érzed, hogy ez a srác ha visszafogadnád, akkor sem becsülne téged eléggé.

És a legfontosabb dolog, a bizalom is elillant ebből a kapcsolatból, hiszen ahogyan írtad is, folyton azon filóznál, hogy hazudik-e, amire teljes mértékben rászolgált.


Szerintem igazából maga a kapcsolat hiányzik neked, nem ez a srác. Próbáld lefoglalni magadat, jól érezni magad pasi nélkül is, és majd jön valaki aki majd jobban bánik veled. A szex részét is felejtsd el a dolognak, legyen méltóságod, ne engedd, hogy miután annyiszor átvágott még kapcarongy is legyél, amibe beletörli a farkát.

2013. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, egy szakítás után nem változik az ember az már elnézést, de tudatlan. Egy kapcsolat egyik leghasznosabb része az alkalmanti vita (akár szakítás). Ilyenkor értékeli át mindenki a másikat és ha van érzelmi kötődés akkor ilnyekor kezdi el megérteni, hogy rossz viselkedés az amit tett.


Minden ember változik! Minden percben egy kicsit mások leszünk. Pontosabban amikor valamilyen inger ér vagy döntést hozunk megvizsgáljuk azok következményeit. olyan ez mint egy ösvény keresés egy erdőben. Ha egy út zsákutca, azaz a nemvárt eredményt hozza, elvetjük. Ebből következően, ha rosszul bánt veled de nem a megfelelő 'jutalmat' kapta érte akkor azt el fogja vetni.


Másik, a harag az a szeretet egyik formája. Ez hamarossan elmúlik és át fog alakulni szeretetté. Az ilyen esetek alatt csiszolódik csak igazán két ember..

2013. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!