Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi a jele annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a jele annak ha egy pasi szerelmes, jellemző viselkedés?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm nem tudom.Én sosem mutattam jelét.Boldogabb voltam.
2013. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van szerelmes pasi??

Hány éves vagy?

2013. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmivel nem mutattad a nőnek a jelét?
2013. jan. 20. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
2 A kor lényegtelen.
2013. jan. 20. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy Te vagy neki a legfontosabb, próbál mindig a kedvedben járni. Odafigyel az érzéseidre, ha szomorúnak lát próbál megvigasztalni stb. Próbál minél több időt tölteni veled. Az érzéseid a fontosak neki.
2013. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem fogják úgy kimutatni mint a nők, de észre lehet venni ahogy az előző válaszadó leírta a jelek azok!
2013. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pasi se tudja feltétlen, hogy szerelmes, sőt lehet, hogy mint gyűlölet bontakozik ki benne, mert pl egy magának való srác életébe belebeg egy csaj aki tetszene neki, de ezeket az érzéseket átkonvertálja haraggá, hogy az ő békés életébe változást hoz ez a csáje. Szóval félelemből, a gyűlöletnek tűnő jelek igazából szerelmet is takarhatnak.

Egyébként jellemző lehet az idióta viselkedés. :D

2013. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő az olyan, aki nem látja meg a férfin, hogy tetszik neki? Erre minden valamire való nő ráérez,ha nem akkor ott difi van.
2013. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!