Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom? Honnan tudhatom, h szerelmes vagyok? Ti mit éreztek amikor szerelmesek vagytok? Csakmert nem tom eldönteni, h amit most érzek az szerelem-e?! Még elég fiatal vagyok. L/15

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy fel sem merul benned a kerdes.
2013. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Azt majd tudni fogod.
2013. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed magad mint egy drogos. Na akkor!


Illetve ha nincs veled a csávód akkor az elvonási tüneteket produkálod!

2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé elvont, de szerintem jól leírja a szerelmet a Wikipédián lévő idézet: [link] Talán segít eldöntened.


Ott hogy Tanítás a szeretetről. Áh, idemásolom:


„A szeretetnek, s így és a szerelemnek is létezik egy olyan formája, amikor a másikban a lehetőséget keressük, a valamilyen értelemben vett potenciált. A változás lehetőségét, a változtatás lehetőségét, vagy ezek elkerülésének lehetőségét. Ez egyfajta párkapcsolati és önmegvalósítási opportunizmus, amivel valójában önmagunkat szeretjük, nem a másikat. Még Rómeó és Júlia is így szerették egymást: a lázadás lehetőségét szerették a másikban, a szabadság lehetőségét, de nem a másik szabadságáét, hanem a sajátjukét. Önmagukat szerették a másikuk oldalán. Mindez nem több, mint megbúvó önzés. Azon a tévedésen alapszik, hogy egy ember életét a sikerei és kudarcai alapján kell megítélni, valójában azonban az önmagunkkal szemben támasztott elvárások számítanak, és az erőfeszítés, mellyel azoknak meg akarunk felelni. Az ember élete ebben a két dologban; ebben az eszmében mérhető.

Ha igazán szeretsz valakit, ezt az eszmét szereted: az erőfeszítését, mellyel szembeszáll a saját kihívásaival, és magukat a kihívásait, ha szimpatikusak, ha egyet tudsz velük érteni, ha fel tudsz rájuk nézni.

Ha igazán szeretsz valakit, az ebbéli törekvésében akarod őt előrevinni, emelni, őt akarod többé tenni, nem magadat, s így akarsz e közös nagyobb dolog részesévé válni.

Ha igazán önzetlenül szerelmes vagy, az eszméjébe vagy szerelmes; és ettől a pillanattól kezdve az a törekvés hordozza magában a boldogságot, mellyel melléje állsz, mögéje állsz, kiállsz mellette, kiállsz érte és hiszel benne - ahogy bármilyen hétköznapi eszmében is.


Mi a szerelem?


Szerelem az, amikor valaki annyira kitüntetett a számodra, hogy mindent azért teszel, hogy őt emeld. Amikor az álmai és a hibái együtt már egy eszmét alkotnak, és te melléje állsz és kiállsz az eszme mellett mindennel és mindenkivel szemben. Ha viszonzott a szerelem, akkor ti ketten már egy közös lényt alkottok, amely addig van életben, amíg szeretitek egymást: úgy bújtok egymás szárnya alá, hogy közben egymást tartjátok röptötökben, és már nem is egymásért mozdultok, hanem ezt a közös lényt éltetitek. A szerelem a másik vélekedésére, gondolataira és álmaira irányuló tiszteletnek és szenvedélynek, valamint a hibáira és fájdalmaira irányuló együttérzésnek olyan szintje, amikor a hűséget éled meg a szabadság legmagasabb fokaként, mert a másik kitüntetettsége olyan magas, hogy semmi és senki sem tántoríthat el tőle; és mert a hűség bizonyul a lehetséges legkisebb meghozható áldozatnak őérte.

Mindeme teljes odaadás ellenére a szeretet és a szerelem nem elvárások teljes hiánya. Az igaz szerelmet és szeretetet is egyetlen elvárás nemesíti többé egy közös megállapodásnál: magának az Elvárásnak az elvárása. Az igazi szeretet és szerelem csupán egyetlen dolgot vár el a másiktól: hogy önmagával szemben legyenek magas elvárásai, és azoknak feleljen meg. A boldogság nyitja tehát ez: egyetlen elvárásod legyen: elvárások önmagával szemben - s tégy meg mindent azért, hogy azoknak megfelelhessen.” [4]

2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát 1. 3 válaszolo elég jol leirta szal én is csak sajna ismételni tudom öket.

nem vagy szerelmes ez biztos nagyon sok pénzt adnék rá, hogy nem vagy az, aki szerelmes az nem gondolkodik, h " hhmm taján szejelmes vadoook?? jaaj nem is tudooooom"

2013. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ááá...értem...köszi mindenkinek! :) ja és a 4-esnek külön köszi! :) ;)
2013. jan. 20. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
én onan tudom hogy amikor meglátom azt a fiút akkor gyorsan kezd verni a szívem és mikor a hangját hallom kiráz a hideg és úgy érzem magam mintha a menybe lennék. !!!!!! <3<3<3<3
2013. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
keresztnevedet elárulod? légyszíves
2013. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mért kell a nevem???
2013. jan. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!