Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még esély?

Figyelt kérdés

A lány már 7 éves korom óta ismerősöm, jó pár éve már padtársak vagyunk az iskolába, ám mostanára elkezdett érdekelni. Egy jóideje már úgy érzem, hogy friendzoneolva lettem, viszont mostanába ez mintha kezdne oldódni, amióta kicsit fejlődtem, érdekesebb, sármosabb lettem, de attól félek, hogy ez még mindig nem elég. Tegnap hazakisértem, de még mindig nem éreztem úgy a helyzetet, hogy érdemes lenne kezdeményezni. Szerintetek mit tegyek?

18/F.



2013. jan. 19. 13:29
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbáld tisztázni vele az érzéseidet.Persze ez elsülhet rosszul is.

De ha sosem próbálkozol akkor elmegy melletted,,lekésed a vonatod.

2013. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lassan óvatosan próbálj neki udvarolni, mérd fel, milyen a fogadtatás.
2013. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!