Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért nem mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem mutatjátok ki az érzéseiteket? Hiszen egy párkapcsolat erről is szól. Nem értem.

Figyelt kérdés

Legalábbis a párom semmi jelét nem mutatja annak, hogy szeret, vagy hogy fontos vagyok neki. Pedig olyan jól esne, ha néha mondaná, hogy hiányzok, vagy csak úgy magától odabújna, megölelne stb. Így olyan mintha csak én akarnám ezt a kapcsolatot.

Mit tanácsoltok, hogyan lehetne ezen segíteni?

Egyébként távkapcsolatban élünk és olyan 10 naponta tudunk találkozni 1-2 napra.


2013. jan. 21. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha meg kimutatom, az a baj, hogy "rátelepszem".
2013. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Talan o olyan szemelyiseg aki nehezebben mutatja ki az erzelmeit.Probalj te kezdemenyezni, mond te neki hogy hianyzik neked talan igy biztatolag hatsz ra.Ha igy sem sikerul beszeld meg vele, mond el neki hogy neked jol esne ha jobban kimutatna az erzelmeit.
2013. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert PITTBULLOK vagyunk !!
2013. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"

Ha meg kimutatom, az a baj, hogy "rátelepszem"."


ez a baj, nem rá kell, hanem mellé. :-P

2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mondd el az érzelmeidet. Elég furcsa, hogy ilyen ritkán taliztok, és mégsem érzed h szeret. Én alig várnám, hogy talizzak a szerelmemmel és egész nap összebújva lennénk... :)
2013. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a bajom, hogy így is nagyon ritkán tudunk együtt lenni, mégsem érzem, hogy fontos vagyok neki. Én alig várom a randikat, hogy végre láthassam. És az lenne a normális, ha ő is így érezne. Főleg így a kapcsolat elején.

Hiába próbálok beszélni vele erről, nem változik semmi.

2013. jan. 21. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

El kell mondani neki amit érzel! S hogy mit szeretnél tőle! Aztán vagy változtat vagy nem. Lehet, hogy nem annyira az a fajta aki kimutatja, na de hogy soha? Azért az elég elszomorító és elgondolkodtató.


Én megmondtam a barátomnak, hogy mi nem tetszik. Mondta, hogy változtatni fog rajta. Ő is úgy volt, remélem már csak volt (eddig mutatott javulást azóta), hogy hét közben örültem volna ha ír egy két sort, ha már úgyis gép előtt ül. Akkor írhat nekem is igazán pár sort, nem törik le az ujja. Szerintem nem nagy kérés, hogy mutassa ki hogy szeret ilyen kis apróságokkal, pár jó szóval. Mert ha nem akkor honnan tudjam hogy nem csak arra kellek hogy összejárni? Nem hétvégi partner akarok lenni. Tudom, hogy szeret de vannak bizonyos dolgok, amik hiányoznak. A baj, hogy ő ezt nem érzékelte. Mondtam neki hogy nagyon csalódtam. Én kimutatnám neki jobban, de most visszafogtam magam, mert elkényelmesedett. Ha látom, változik én is visszaváltozom valamennyire, olyan szintre hogy ne vegyem át a férfi szerepét azért. Az a bajom, hogy én udvarolok már néha, amit nem kéne de ha szeretek nagyon szeretek és szeretem kimutatni. De ha nem viszonozzák, akkor természetesen én sem mozdítom kisujjamat sem. De örökké sem fogok várni a csodára, van egy pont amikor elegem lesz a várakozásból.

2013. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!