Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, ha a párodnak előtted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha a párodnak előtted sok barátnője volt?

Figyelt kérdés

Egyszer a férjemet erről kérdezgettem, hogy előttem mennyi barátnője volt. És annyit válaszolt, hogy volt egy pár. Később anyósom mesélte, hogy sok barátnője volt, de soha egyiket sem hívta vissza,, általában 1 éjszakás kalandok voltak.

Én mégis kicsit féltékeny lettem. Tudom, hogy hülyeség, meg számtalanszor bebizonyította már, hogy szeret, van egy kislányunk is, mégis motoszkál bennem a gondolot, hogy neki a fél város nője "megvolt", nekem meg ő a második férfi az életemben. Normális, hogy ezen agyalok néha?



2013. jan. 21. 14:03
 1/10 okoska31 ***** válasza:
54%

na, tisztázzunk valamit.


Az 1 éjszakás, nem visszahívott, az nem barátnő.


az csak szex.


ha védekezett, nem nemibeteg, és azóta már nem akarja kiélni magát - akkor tedd túl magad rajta.


sőt, én a helyedben úgy gondolkodnék, hogy Te vagy az, aki többre kellett neki 1 éjszakánál. (plusz már gyereketek is van.)

2013. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:

ja, és nem normális, hogy ezen agyalsz.


egyébként meg nem verseny. (neked csak 2 volt).


könnyen lehet, hogy őt meg pont az zavarja, hogy neked komolyként ő csak a második.



ja, a slusszpoén: a férjeddel való viszonyod megbeszéléséhez aligha az anyós a legjobb pajtás...

2013. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam az anyósommal ilyen témákat megbeszélni, ez csak egyszer feljött valahogy és akkor említette.

Rosszul tettem fel a kérdést, jobb lett volna úgy, hogy zavar-e ha a párodnak előtted sok nője volt?

Mert engem igazából az zavar, hogy milyen sok csajjal volt, de nem úgy zavar, hogy nem tudok tőle aludni, csak néha ott motoszkál a fejemben.

2013. jan. 21. 14:10
 4/10 okoska31 ***** válasza:

az 1-es válaszom lényegét vedd ki.


melletted kitartott.


innentől nem kell mást tudnod.

2013. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok :)
2013. jan. 21. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezt már megtanultam: amit nem tud az ember az nem fáj és ami a külön múlt azt nem kell feszegetni. Közös jelen és jövő számít csak ...
2013. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Elcsajozgatott, elvolt, dugott előtted fűt-fát, melletted meg megmaradt. Abból, hogy gyereketek van és a férjed, arra következtetek, hogy legalább egy éve. Ő feladta érted ezt az életet, te miért nem hagyod? Te örülnél, ha tudnád, hogy ő meg a te exeden gondolkodik?
2013. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem érdekes, hogy ez csak most, a házasságban merül föl benned kérdés, kicsit az az érzésem, hogy bizonyos témákon, illetve dolgokon még nem vagytok túl a kapcsolatban, ami általában még házasságkötés elött szokott elöjönni, ha érdekel. Ha ez fontos, akkor miért nem kérdezted meg korábban töle. Az öszinteség szerintem alap egy kapcsolatban, és nekem itt most nem úgy tünik, hogy vele akarnád ezt a dolgot megbeszélni. Miért nem? Tartasz töle? Nem bízol benne, hogy a reakciója a faggatásodra jó lesz? Pedig ha nem adsz neki lehetöséget, hogy a benned felmerülö töviseket ö megoldja, mi itt nem fogjuk, akárhány olyan választ kapsz, hogy "Te bajod, ha zavar, mert nem kéne".

De hogy megválaszoljam a kérdésed (amit csak a saját értékrendem és jellemem alapján tudok), engem akkor zavarna a párom múltja, amivel én nem értek egyet, ha azt megbánta. Pl. ha megvolt neki 100 elöttem, és ö erre büszke, akkor alapvetö különbség van 2-önk között, ezért zavarna. Ha megbánta, mert régen máshogy gondolkozott, aztán feladott az addigi életével, és azért jöttünk utána össze, akkor megbocsájtanék neki. Ezzel sokan nem fognak így egyetérteni, mert a mai világban a szex sokaknak olyan természetes, mint a flörtölés. Sokan az ilyenre azt mondják, h örülj neki, mert tapasztalt. Ezekkel a véleményekkel én nem tudok azonosulni. Ezért, ezt neked kell magadban eldönteni, h milyen vagy, és elfogadni, ha valami zavar. Utána már 2ötökön múlik, hogy hogy oldjátok meg, ha már így alakult. Remélem sikerülni fog, mindenesetre sok sikert hozzá!

2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs "akkor zavarna amivel nem értek egyet, ha azt nem bánta meg" - ezt pont fordítva írtam:)
2013. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én se vagyok tökéletes. Az meg csak múlt.
2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!