Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiúnak nincs barátnője, nappal dolgozik, este foci, utánna meg kártyaparti a haverokkal és néha (hetente, vagy ket hetente) randizik egyet veled, és jól el van?

Figyelt kérdés
Esetemben 22 éves a fiú, én meg 24 vagyok, és ez mostanában van, eleinte sokat találkoztunk, de mostanában csak késő este ritkábban. De nem vettem észre más csajt, csak egyszerűen igy jol el van.. de kivancsi lennék, hogy más fiúnak is vannak ilyen életszakaszai?:)
2013. jan. 15. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan. Lásd a te eseted.
2013. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Nem a Te hibád...."
2013. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elvagyok az egyetem miatt. minden erőmet abba ölöm
2013. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!