Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetsz újra ugyanabba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz újra ugyanabba az emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ez lehetséges-e? Pl.: ha szakítasz a pároddal, eltelik egy kis idő és amikor újra találkoztok akkor újra beleszerethetsz? Beszélgettem már erről egy barátnőmmel aki egyből rávágta, hogy szerinte természetesen ez lehetséges! Azt mondtam neki, hogy ő akkor félreértelmezte a kérdést! Ők úgy szakítottak a barátjával, hogy ő akkor még szerette így persze, hogy azt mondta, hogy igen! Engem az érdekelne hogy olyan lehet e hogy a szakításkor nem vagy már szerelmes a társadba, szépen nyugodtan elváltok egymástól, de idővel amikor újra találkoztok akkor megint beleszeretsz. Ez megtörténhet? Én nem tudom tényleg.. Talán azt mondanám hogy nem. Mivel akkor már valamennyire ismeritek egymást és ami elsőnek "hatott" az most lehet h kevés lesz.. de az viszont lehetséges hogy a fiú is és a lány is megváltoztak. Érettebbek lettek, tanultak a hibáikból és hogy most másképp állnak a dolgokhoz.. Így talán ami korábban nem működött az a jövőben működhet..

Egy másik ismerősöm azt felelte erre a kérdésre hogy soha nem jönne össze újra egy exével mert ami nem működöt régen az tuti most sem működne.. Ez ennyire emberfüggő?

köszönöm szépen a válaszokat!:)

18/L


2013. jan. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2013. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ujra szerelmes lehetsz belé , valoszinüleg kicsit lapos lett a kapcsolatotok és szakitottatok . jót tett az idö neki ujra szerelmes lettél :D ezzel nincs semmi gond , pár esetben még hasznos is .. :D
2013. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
100%
Lehetsz. Sőt, a jól működő házasságokban is gyakran ez történik. Szerelem, megvagytok, szerelem, megvagytok...
2013. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem embertől függ, hanem a szakítás körülményeitől. Akit csúnyán átvertek, elhagytak, szenvedtek, nem biztos, hogy újra belemennének. Akikben még mindig maradt valami az akkori érzelmeiből, annak akár egészen kevés is elég lehet, hogy visszamenjen.
2013. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!