Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ember kétszer ugyanabba a személybe szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, volt egy pasim, akivel nagyon szerettük egymást, de aztán már nem tudom pontosan miért, de szakítottunk. Kb. 2 hónappal később újra összejöttünk, de nem tudtam, hogy mit érzek, csak azt hogy szeretem, és ezzel ő is így van, hogy nem szerelmes belém, de szeret. Jól elvagyunk, élvezzük egymás társaságát, minden jó csak nekem hiányzik azért az az érzés és jó lenne visszahozni. Lehetséges a szerelmet visszacsempészni? 19 évesek vagyunk és előzőleg 2 évet voltunk együtt, most pedig két hete járunk. Köszi.
2011. okt. 14. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden főtt étel frissen jó, felmelegítve már nem ugyanaz. De ettől még sokan jóízűen megeszik... Remélem vágtad a hasonlatomat :)
2011. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy véleménye szerint hidegen a kaja éppolyan finom, mint melegen. :D
2011. okt. 14. 20:31
 3/4 anonim válasza:
igaz, nincs tapasztalatom benne, de szerintem lehetseges de ha mar masodszor josztok ossze es 2 hete eggyutt vagytok akkor mar kellett volna jelentkezzen az elso perctol, ha nem jelentkezett, akkor mar lehet nem is fog... :(
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ha gyümölcslevesről van szó, akkor oké :)
2011. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!