Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sulin belül a fiúk nem szeretnek csajozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkire igaz. Van egy olyan taktika hogy házinyúlra nem lövünk.
2013. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert mi van ha beégnek, az egész suli rajtuk csámcsog. Ezt a szégyent... jobb kihagyni.
2013. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Épp most baxtam el valakit. Holnap jó lesz suliba menni...

I think I hate my life.

2013. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig úgy gondoltam, ha nagyon megtetszik valaki, úgysem érdekel, hogy mi történik később. Mindig irigyeltem a suliban összebújó párocskákat.

Mikor összejöttem egy sráccal a fősulin, úgy éreztem, teljesült az álmom. De egy hónap múlva vége lett. Senkinek nem kívánom azt az érzést, amit vizsga közben éltem át 3 nappal a szakítás után, mikor láttam... és utána is, bármikor láttam :(

Nyilván a szívnek nem lehet parancsolni. Ha nagyon megtetszel egy srácnak - gondolom, lány vagy -, valószínűleg nem foglalkozik a házinyulas törvénnyel. De nem árt óvatosnak lenni, most már én is úgy gondolom.

2013. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl. azért, mert ha netán vége lenne, csak gyötrődnék, mert nap mint nap látnám. Van egy csaj, aki tetszik, de pont ezokból nem lépek. Max érettségi után, mert akkor már úgy is elmegyek a gimiből.
2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!