Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék barátnőt de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt de nem tudok csajozni és nagyon visszahúzódó vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy ? :) /L
2012. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

irj privit :)))

L

2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Wow ez érdekes, hogy milyen sok lány(vagy magát annak tettető ember) jön azzal h írjon privátot, na ez érdekes.
2012. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
segíteni akarok neki "-.-
2012. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, fejlődtem az utóbbi időben, de ez még mindig kevés. Egyszer majd csak kikecmergek a gödörből...
2012. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt kérdezem, mintha én írtam volna ezt a kérdést.
2012. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Azt is hozzá kell tenni, hogy aki ilyen, mint én vagy a kérdező, az általában félénk, gátlásos is. Ezek a dolgok még nem jelentenének problémát önmagukban véve, mert az emberek nem egyformák, ki ilyen, ki pedig olyan. Csak hát így sajnos nem lehet barátnőt szerezni, meg egyáltalán ismerkedni, mivel ugye, ez az alapja. Annak meg nulla az esélye, hogy valaki odajön hozzám az utcán meg hasonló helyeken, és megszólít ismerkedési szándékkal.
2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos én is egycipőben járok veled. Hiába igyekeztem. De azt kívánom neked hogy rádtaláljon a szerelem.
2013. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én barátom is ilyen volt ha gondolod irj privátba leirom mivel segitettem ot at ezen:)

19/L

2017. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!