Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vessek véget a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vessek véget a kapcsolatnak vagy maradjak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, 28 évesek vagyunk.

Tudom, hogy mindenhol elmúlik előbb-utóbb a szerelem, de most nagyon tanácstalan vagyok. Egyre közömbösek vagyunk egymás iránt, ami főleg az én hibám. Sosem csalnám meg, nem vagyok az a fajta, de most azt érzem, hogy beleuntam a kapcsolatba és még ismerkedni, élni szeretnék. Tudom, hogy már nem vagyok fiatal és mindenhol elmúlik a kezdeti lángolás, de néha azt érzem, hogy nem akarok megállapodni, pedig tudom, hogy mellette boldog, igaz unalmas életem lehetne. Az eszemmel tudom, hogy ezt kellene választanom, de mégis azt érzem, hogy ismerkedni és szórakozni akarok és még nem vágyok nyugodt családi életre. Persze később valószínűleg bánni fogom ezt és lehet egész életemre magányos maradok, de most nem érzem magam boldognak.

Tudom, hogy megvetendő, amit érzek, iszonyatos bűntudatom is van emiatt.


2013. jan. 22. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók, ez kiderül az írásodból. Miért maradtál vele, mikor ezt te is tudod?
2013. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valóban elég különböző a természetünk, de jól tudtunk alkalmazkodni egymáshoz és sok volt a boldog pillanat. De most úgy érzem, mintha a testvéremmel élnék. Nem veszekszünk, jól tudjuk érezni magunkat együtt és mindent meg tudunk beszélni. Kell ennél több? Miért nem vagyok mégsem boldog? Tisztelem és becsülöm, de már nem vonzódom hozzá. Nehezen lépek ki mindig egy olyan kapcsolatból, ahol úgy érzem semmiben sem hibás a másik fél és igyekszik mindent megtenni azért, hogy működjön. Úgy érzem, én vagyok a bűnös, amiért mégis másra vágyok.
2013. jan. 22. 09:25
 3/8 anonim válasza:
És ő hogy érez? Arra nem gondoltál h esetleg felrázzátok valahogy a dolgot? Elsőre tényleg ne dobd el, sok marha szaladgál az utcán, és garantálom h elsőre nem is fogsz majd újat találni... és a végén meg megkeseredsz. Akkor szakíts csak vele, ha már menthetetlen.
2013. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3


ilyen szintről már nincs felállás.

2013. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2


Addig örülj, míg nincs gyerek és tudsz lépni.

2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mégiscsak vele voltál valamiért hat évig? Várd meg, hátha elmúlik ez a vágy, mert lehet, hogy később nagyon megbánnád, hogy nem őt választottad.
2013. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd el.
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Véleményem szerint ez csak olyasféle újdonság iránti vágy. Ha ez elmúlik, biztosan nem lenne semmi gond a párkapcsolattal. Nálunk is volt már ilyen és nem bántuk meg, hogy türelmesek maradtunk. 6 év hosszú idő, aminél elmúlhat a szerelem, de a szeretet és tisztelet sokkal fontosabb lesz a hátralévő életetekben. A mai világ nem ezt sulykolja, hanem inkább azt, hogy menj és élj. Ennek én a szöges ellentéte vagyok: nem akarok trófeákat az életemben. Egy kell akivel mindent meg tudok beszélni és bízhatok benne minden téren. Arról nem is beszélve, hogy mennyi betegség terjed világszerte emiatt a felfogás miatt...
2013. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!