Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet tulzásba vinni, vagy esetleg igen keveset adni kapni, illetve megölheti a kapcsolatot ha kevés vagy rossz? véleményeket várnék :)
2008. jún. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ez abszolút egyénfüggő. attól függ hogy a barátnőd vagy te mennyire akarjátok és mennyiszer. ha mondjuk az egyik fél naponta a másik pedig csak havonta 1szer akarja akkor annak a kapcsolatnak nem lesz jövője. beszéljétek meg hogy ki mit szeretne nyíltan én azt javaslom:)
2008. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Rohadtul fontos!!!!!!!!Higgy nekem!!!
2008. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 együttlét az kell.Attól függ mennyit találkoztok.A sex nagyon fontos ha kevés vagy rossz arra rámehet a kapcsolatotok.
2008. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberi faj (és néhány főemlős) esetében a szexuális aktus nem egyedül a szaporodásra szolgál, hanem stresszoldó és "párkötő" funkciója is van. Az utóbbi pedig azt jelenti, hogy a sokat szexelő pár kapcsolata pusztán biológiai okok miatt egyre szorosabb lesz. Tehát: a szex nagyon fontos, ha hosszú távon is harmonikus kapcsolatot szeretnél!
2008. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mai világban már a szex is fontos szerepet játszik egy kapcsolatban. Abból sosem elég:) Azt, hogy mit nevezünk túlzásnak, vagy kevésnek, eléggé egyénfüggő, de szerintem ez rajtatok múlik, mennyit bírtok, mennyire kívánjátok. Egy kapcsolat tönkre mehet emiatt is, de ezt akkor még idő előtt le kell tisztázni egymás között, hogy szerinted/szerinte kevés-e vagy sok. Egy kapcsolatban kölcsönösen adunk-kapunk, de ha az egyiknek valamiből hiánya van, beszélje meg partnerével, különben az elfajulhat addig, hogy emiatt lesz vége.
2008. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon fontos. Az kedvesemmel akkor mélyült el igazán a kapcsolatunk, amikor a szex is kiforrta magát teljesen. Fontos, hogy mindkét fél kielégüljön, és a vágyaik is teljesüljenek, ehhez elengedhetetlen a kommunikáció.

Petranova

2008. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!