Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy a barátom nem akar csókolózni?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, az elején minden jó volt, az első 3 hónapban állandóan győzködött, hogy feküdjek le vele. Mondtam neki, hogy azt várjuk meg, hogy elmenjek nőgyógyászhoz, és felírják nekem a gyógyszert. Most már minden rendben lenne, céloztam is neki, hogy aludjunk együtt, de nem mond rá semmit. Mintha nem is akarná. Illetve, ha együtt vagyunk, akkor nem csókolózunk, pedig én vágynék rá, de ő meg nem. (Az elején mindig ezen járt az esze.) Azt mondja, hogy szeret. Én is őt.
2013. jan. 22. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
te jo ég csak akkor lehet lefeküdni ha előbb ráálsz fogamzásgátlóra? Fájtok már komolyan...gondolom benyelted a reklámotz, hogy szép leszel a tabitól meg minden...jo reklám...remélem elhizol, stb
2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget irni de nekem azokkal volt ilyen akikröl azt hittem hogy a barátaim,de közbe nemakartak csak megdugni.Én naiv meg azt hittem.szeretnek.Mára már elmondhatom szerelem.egy kapcsolatban nem létezik csók nélkül.Vagy mégis????

.

2013. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

öö most akkor megkérdezném, hogy

1. koton ki volt lőve?

2. minek kellett 7 hónapig várni a szexszel?

3. hány évesek vagytok???

2013. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én fél évet vártam a szexel, nem értem miért baj. Azt se értem miért baj ha gyógyszert szed, semmi baja nem lesz tőle, ha mégis hízna vagy valami majd abbahagyja. De nem tudom miért nem akar testi kapcsolatot már, elég furcsa, főleg hogy ha tudja hogy lehetne is. Tudja hogy szeded a gyógyszert meg mindent?
2013. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes és nem kíván. Meg akart húzni az elején, de nem jött össze neki, most már nem vagy neki annyira izgi.
2013. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szedem a gyógyszert. Én 19, ő 24 éves.
2013. jan. 22. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
öszintén szolva még örülj h nem menekült el töled...hát még ilyet, hogy ráállni gyógyszerre...szánalmas, hogy mindent beveszel, amit a reklám elhitet veled. Mondom kivánom teljes szivemböl, hogy üssenek ki rajtad a mellékhatások.
2013. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért pár ember elég rosszindulatú itt...

Viszont őszintén szólva szerintem már kihűltek az érzelmei irántad, legalábbis szerintem... én akkor nem adtam csókot a páromnak és persze nem is esett jól tőle amikor már nem voltam belé szerelmes... szerettem mint embert vagy barátot de nem tartottam a páromnak. Remélem nálatok nem ez van...

2013. jan. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:) Ez komolyan.... Minden suttyónak van egy suttyinája, csak én nem találok egy emberi lényt.


... lányt.

2013. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. hát lehet, hogy rosszindulatú, de akkor is :D

nekem mindig gyanús, hogy az ilyen csajok valójában csak kibúvót keresnek a szex alól. mondom ezt úgy, hogy én is fiatal lány vagyok. úgy 14-15 éves koruktól kezdve a lányoknak is tombolnak a hormonjaik, és ha egy fiú szexuálisan izgató, arra ráugranánk. a barátunk pedig szexuálisan izgató, optimális esetben.

na most megértem, hogy 15, 16 éves korban az ember vár néhány hónapot, tény, hogy akkor még elég éretlen mindenki, én is az voltam. de 19 évesen??? nekem ne mondjátok, hogy itt szerelem meg vágy van :D:D egy kanos, szerelmes 19 éves csaj se fog 7 hónapot várni a szexig.

ÉS ha minderre azt mondanátok, félig-meddig jogosan, hogy hülyeségeket beszélek, azért az adu ász mégiscsak az "előbb gyógyszert kell szednem"-kártya. ahhha. mert gumi nem létezik. de ha meg a gumira allergiás, akkor is, egy-két hónapon belül eljut a nődokihoz, felíratja, egy hónap múlva már véd. akárhogy nézem, ez nekem max 3 hónap, nem 7. innentől az egész egy marha nagy kifogás. valószínű a pasi is rájött, hogy csak szórakozik vele, azért nem kívánja már.

2013. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!