Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h mióta volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h mióta volt egy hosszú kapcsolatom (és ez volt az első) nem találok olyan fiút akivel együtt tudnék lenni sokáig, nem csak hetekig? Ez tudom hogy miattam van, de miért? Pedig már nem szeretem a másikat, sőt utálom!

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha komoly kapcsolat volt akor idő még kihevered!ha nem tudsz elfogadni magad mellett senkit az lehet azért mert nagyon szeretted azt aki elment és mindenkiben őt keresed!az idő majd segit!
2008. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz hogy idő kell...addig élvezd az életet...:)
2008. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vannak sokan akik járni szeretnének velem,és nem tudom hová tenni őket:)
2008. jún. 2. 21:14
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem az lehet az oka, hogy félsz a szerelemtől, az újabb csalódástól. Lehet hogy úgy érzed, hogy nem így van, de valahol legbelül mégis. Legalábbis nekem így volt.

Nekem is volt egy 1,5 éves kapcsolatom. Miután szakított velem a srác, nagyon padlóra kerültem, de egy pár hónap után kihevertem. Valahogy mégsem találtam magamnak pasit. 4 hónap híján 2 év után (3 hónapja) találkoztam egy fiúval és azóta is együtt vagyunk.

2008. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy elég érdekes érzés. Nekem olyan formában jött elő, hogy az első hosszú kapcsolatomban a párom a legjobb barátom is volt, akiben teljesen megbíztam, teljesen megértett, és mint ilyen, az egyedüli volt. És amikor szakítottunk, elveszett az egyetlen bizalmasom, és nem volt kedvem újrakezdeni az egészet. Újra végigjárni azt a sok lépcsőt, míg annyira megbízom valakiben, mint akkor benne. Meg a kapcsolatnak a fokozatait sem. Újra akartam ugyanazt az érzést, ami vele már jópár hónap után volt. De ez "új" emberrel igen nehéz. Azóta már van egy két éves kapcsolatom, és gondolni sem merek arra, hogy, milyne lenne, ha vége szakadna. Mert ő a legjobb, és egyetlen igazi barátom, és úgy érzem, nem találnék több ilyet. És sokáig nem is lenne kedvem újra építkezni. Semmilyen téren...
2008. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a saját példámat tudom neked leírni. Az eslő hosszú kapcsolatom 3.5 évig tartott, most ért véget január elején (20vagyok). Én léptem ki a kapcsolatból mert már nagyon rossz volt, de a 3.5év alatt kb 4-5-ször szakitottam vele, és nem szerettem már, mindig ugy mentem vissza hozzá. Valamit éreztem iránta, de szerelmet már nem, és ez a barátság érzése volt. Nagyon ismertük egymást, és én csak előtte mertem megnyílni, van egy oldalam, amit takargatok az emberek elől, neki meg pont ez imponált nagyon is bennem (elég infantilis vagyok, ő meg apukáskodott felettem, bár csak 3 évvel volt nálam idősebb). Aztán tavaly novemberben úgy esett, hogy találkoztam egy sráccal, akivel bensőséges kapcsolat alakult ki az év végére, és összejöttünk, miutőn szakitottam az exxel. Féltem tőle eléggé, de mára már egyétalán nem bántam meg, mivel előtte is felfedhetem a valódi énemet:) Ezt már akkor is éreztem, amikor megismerkedtünk.
2008. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!