Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak elméleti kérdés: ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak elméleti kérdés: ez a kettő kapcsolat közül melyiket választanátok egy életen át?

Figyelt kérdés

Mindkét esetben azonos külső és azonos anyagi helyzetet képzeljetek el, szóval az ilyen külső tényezőktől tekintsünk el.

Egyik kapcsolat: egy olyan társsal vagytok együtt, aki halálosan szerelmes belétek, tudjátok, hogy megbízható, mindenben számíthattok rá, folyton érzékelteti veletek, hogy szeret, és tényleg nagyon szerelmes, de ti nem vagytok szerelmesek, csak szeretitek.

Másik kapcsolat: te vagy halálosan szerelmes a társadba, és ő csak szeret, de nem szerelmes, viszont neked valahol ez mégis beteljesülés, mert a szerelmeddel lehetsz együtt. Ezt leszámítva ez a kapcsolat is ugyanúgy tökéletes mindenben.

Őszinte vélemények érdekelnének, plusz indoklás is.

Aki nem tud dönteni, meg azzal jön, hogy ilyen nincs, hogy muszáj ezek közül választani, meg inkább egyik se, hanem egyedül van, azoktól most tekintsünk el. Tudom, hogy egyik helyzet se ideális, meg van ennél tökéletesebb, ha mindkét fél szerelmes, na de most csak ezek vannak. :)


2013. jan. 23. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.


Örülök, hogy segíthettem-Obi Wan Kenobi

2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1


de inkább "Aki nem tud dönteni, meg azzal jön, hogy ilyen nincs, hogy muszáj ezek közül választani, meg inkább egyik se, hanem egyedül van, azoktól most tekintsünk el. "

2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én ellennék egy darabig a szerelmemmel, aztán ha nem működik, szakítanék, és keresnék mást.

Mi az, hogy szeret, de nem szerelmes? Ilyen nincs, valaki vagy szeret, vagy nem.

2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Obi want támogatom.
2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám. A második valószínűleg egyhamar elhagyna.
2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A szerelem idővel úgy is szeretetté alakul, nem tart örökké a lángja, de attól még nem kell egy kapcsolatnak véget érnie :)


Nincs jó válasz, válaszd azt, amelyik szerinted hűségesebb, és "örökre" képes lenne melletted maradni. Te ismered őket, te tudhatod melyik az :)

2013. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ja ez nem rólam szól, én szerelmes vagyok a páromba és ő is belém. :)

Csak igazából most eléggé ráérek aztán eszembe jutott ez a kérdés. :D

2013. jan. 23. 19:47
 8/17 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolhatatlan, mert a szerelem kétoldalú dolog az egyoldalú szerelem már régen rossz és nem is fog sokáig tartani a kapcsolat... Nem hogy egy életen át...
2013. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Számomra a második lehetőség kecsegtetőbb, valószínűleg egy idő után mindkét esetben megunnánk egymást, akkor legalább arra a kis időre legyek boldog
2013. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elsőt választanám!
2013. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!