Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagydumás csajozós pasi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagydumás csajozós pasi, vagy aki lassan hálóz be egy lányt? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, van barátnője, de mindig rám ír, és élőben is folyton csapja a szelet. De tiszta sor, hogy szereti a barátnőjét, én se akarok tőle semmit, de néha ölelget, meg puszit is adott már. Mindketten tudjuk, hogy nem lesz semmi komoly, én olyan magamnak való vagyok, neki meg jó, ha valakit szédíthet. Egyébként barátként dumálgatunk mindig, és felvidít ha látja, hogy rossz kedvem van.


És van egy másik fiú, aki tetszik, és néha azt hiszem én is neki. Ő is mindig keres, de inkább csak neten. Ő az a típus, aki csendesebb, jobban figyel a lányra, óvatos, de nem kockáztat. És már nem tudom meddig várjak rá, hogy érdemes e. Ő nem vidít fel, inkább együttérez, de vele másmilyen a kapcsolat. Nem lehet úgy igazából lazulni vele, mert nagyon ügyel rá, hogy mit gondolnak mások róla, mégis nekem ő kellene.


Jó, hogy az első pasi tök kedves velem. És szerintem sokat kockáztat a barátnőjénél ezzel, mert a b.nője am tudja ezeket amit leírtam, és tényleg barátként haverkodunk, csak lehet, hogy a lány máshogy gondolja? nem akarom, h miattam veszekedjenek.

A második meg kis ari, de nem lép semmit. Miért ilyen néhány pasi?


21/L


A 2 típus közül melyik a szimpatikusabb neketek?


2012. jan. 6. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt fogja írni, hogy a csendes, pár éve én is ezt írtam volna. Elég zárkózott lány vagyok, nem gondoltam sose, hogy egy nagydumás illene hozzám. Aztán belezúgtam egybe, és már az ötödik évünket tapossuk, kiderült, hogy nagyon jó kis párosítás ez, mert ha társaságban vagyunk, ő sztorizik, nekem meg elég csak mellette ülnöm és néha helyeselnem ahhoz, hogy ne zaklassanak folyton azzal, hogy kapcsolódjak be a beszélgetésbe.

Tanulság? Az nincs. Az lesz a jó választás, akibe szerelmes leszel.

2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb,magamnak valóbb,zárkózottabb típus vagyok,és amikor beleszerettem a mostani szerelmembe,aki már társasági ember,és vagányabb,akkor kinyíltam mellette.Szóval nekem ez a nagydumás típus jön be inkább.Bár tudom,hogy sokszor rossz választás...de sajnos a szívnek parancsolni nem lehet.
2012. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2012. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Schifu:) válasza:
Velem is igy van az első része a szövegnek nagyon jofej velem ölelget puszilgat de tuti szereti barátnöjét. Nem tudom ilyenek am a pasik de hát figyeljj ha nehyon teccik a második akkor lépjj te de ha felehtös akkor jobbat érdemelsz :9
2012. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, hogy mi a valóság. Az, hogy a második félénk, lehet, hogy csak valami álca. Úgy gondolja, hogy neked ez bejön. Vagy egyszerűen félti az egoját. Ami nyilvánvaló, hiszen ha valaki ügyel arra, hogy mit csinál, mert nagyon érdekli mit gondolnak róla a többiek, akkor az nyilván nem fog elhamarkodottan, felelőtlenül belemenni valami olyanba, ami igencsak labilis kimenetelű.

Másfelől pedig, de ezt már írták itt többen is, mégpedig, hogy az ember alkalmazkodik a társához, így pedig simán elképzelhető, hogy ha te vagányabb vagy, akkor a félénk is kinyílik idővel melletted. Vagy, ha te vagy a nyugisabb, akkor a hivalkodóbb természet fog engedni egy picit.

Nem tudom, hogy mi a vonzó számodra. Az, hogy ha valaki olyan, mint te, vagy ha más, de a lényeg, hogy amint igazán közel kerültök egymáshoz, az idő megmunkálja a dolgot és meglesznek a közös nevezők.

2012. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg a 2.ban? nem is írtál rólla kb jót.
2012. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!