Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Személyesen vadidegen lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen vadidegen lányokkal ti hogyan ismerkedtek, vagy hogyan próbáljátok őket felszedni?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt masolom egy masik kerdezohoz irott valaszomhoz.


Szia. Nekem is problemam volt ez, buszon leszolitani valakit... Na de gondolkodtam, hogy is csinaljam, hogy ne legyek tolakodo vagy bunko... Vartam tobb mint 3 honapot arra, hogy legyen egy helyet csak leszolitsam ( elkezdjem az ismerkedest ). Tortenetem: Felszaltam a busszra, es veletlen*** egy ismerosommel mellete altam meg beszelgetni. A lanny eppen konyvet olvasott. Mig beszelgettem az ismerosomel, kiteptem egy kis papirdarabot egy fuzetembol es az alabitt irtam le : Szia. :) Suzanne naploja Nicholashoz, ez egy jo konyv csak ajalani tudom. Ha kell a konyv elkuldom szivesen. E-mailom : xyz.

Mikor le kellet szaljak, a konyvere tettem a cetlimet.

Masnap a buszmegalloban alt es mosolygott. Oda mentem, volt egy kezdo tema, ( a konyvek ). Feladatt teljesitve, el van kezdve az ismerkedes. Igaz, kolcsonos volt a szemezes a buszon, legalabbis igy vettem eszre.

Jo kezdes az is, hogy melle ulsz le a buszon. Eloveszel valami harapni valot es megkinalod. Ha nem is fogad el belole akkor se keseredj el mert ( elkezdted ). Ha valamikor talalkoztok, koszonj neki batran. A tobbi rajtatok all.


20/F


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.


UI.: azota mar 3. randevunk lesz a heten.

2013. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
odamegyek, nyomom a hülyeséget. Buliba odamegyek megfogom a kezét, huzom táncolni, ott lekapom utána meg vagy jön vagy marad. Mivel nem vagyok annyira joképü ezért haza aznap velem dugni nem jönnek, szal nekem randizgatni is kell velük, ahol szintén megakadhat a dolog, konkrétan leráznak. Nagyon kis százaléknál meg összejön a dolog, sjanos nem a jobbfélékkel.
2013. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hallod most komolyan belegondoltok abba, hogy odaülne melléd egy idegen hogy egyél az általa felkinált kajából? HÁT MIRE FEL?


Ismerkedjetek emberekkel, legyenek haverjaitok sok, és akkor összeboronálnak benneteket sok csajjal.

2013. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én speciel sehogy, mert alacsony és csúnya vagyok. De egyébként mindegy, csak jól kell kinézned.
2013. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus... ezt most komolyan irtad ? Minimum hogy elotte bontod ki... es kedvessegnek szamit, meg szegeny csajra is gondolj. Megiljed ha egy ideges srac csak leszolitja es elkezd neki beszelgetni. De ha megkinalod valamivel vagy barmi mas dolgot csinalsz, amivel nem iljed meg, max meglepodik... nem beszeltek, viszont hazamegy, gondolkodik hogy ki is lehetett meg szeretne e megismerni. De ha elkezdtek beszelgetni mar a buszon, nem igen lesz kozos tema baratom.... lefulladsz, kuka leszel es mar is lesz egy velemenye rolad. Ezert is jo megkinalni vagy amit en csinaltam, ajanlani neki egy konyvet. Gondoltalra, kedves vagy, muvelt is ha mar egy konyvet ajanlasz neki mert le esik a nonek, hogy konyvet olvasol....


elso voltam.

2013. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mas reszt nem szallonas szendvicset, hamburgert vagy kinai kajaval kinalod meg hanem valami csokival, harapnivaloval....


1. 2. voltam.

2013. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.5.6. voltam. ( nem 1.2. )
2013. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemtom, de jó lenne, ha tudnám
2013. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!