Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítasz meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítasz meg egy "vadidegen" nőt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Volt több barátnőm is, de mindig ismerősökön keresztül ismertem meg őket, így nem volt olyan, hogy erre szükségem lett volna. Ha már beszélgetünk onnantól nincs gond. A "cicus, van-e gazdád?" típusú igénytelen szövegek nem érdekelnek, szerintem ez senkinél sem nyerő, vagy csak valami igazi tanyasinál.
2011. okt. 15. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

úgy,hogy megyek a szemétégetőnél dunakeszi felé,megállok,letekerem az ablakot és-szia szépségem!de csini vagy.mennyi nálad egy menet?

és ha hiszed ha nem,olyan szinten bejön ez nekik,hogy már ül is befelé a kocsimba.

2011. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma leszólítani nőt ?:). Sztem sértődött fejjel tovább vonul, esetleg meg is csapkod. Pont ezen az oldalon egy másik kérdésnél ecseteli egy nő, hogy milyen gáz dolog, ha vki leszólítja az utcán. Mondjuk nem értem, hogy miért. Ha nagyon le akarod szólítani, akkor kérdezd meg az időt, beszélj az időjárásról, vagy nem tudom.
2011. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
"Őszinteséggel",azt mond ami szívból jön ezt mindenki megérzi....és ha bejösz neki kicsit is ,akkor nem fog elküldeni..de ezt érezni kell mit kel mondani.légy férfi, magabiztos...stb...
2011. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

figyelj!!! a legfontosabb ha megtod a kiszemeltet:

mosojogj ra, utanna menny oda es:

szia! annyira aranyos v! mikor meglattalak mar el is dontottem h ide kell jojjek, h megismerjelek.

persze ezt az egeszet mosojogva oszinten mond.

kb ennyi innen jon a reakcio, ha bejosz neki kulsoleg, akkor igy bizonyitod h belsoleg is jo srac v.

persze ez csak egy nyitas(kezdes).

meg messze van a kapcsolat megalapozasatol. de te ezt kerdezted,erre valaszoltam:)

2011. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jössz baxni vagy baxol jönni?
2011. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"szia." és valami tök általános szöveg, helyzettől függ.

iskolában például merre van ez a terem stb..

2011. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, drága kis tanyaországunkban a nők nem szeretik ha udvarolnak nekik, nem szeretik ha leszólítják őket, még ők vannak felháborodva. Egyszer voltam Spanyolorszban és ott lépten nyomon füttyögtek a fiúk a lányoknak az utcán, azok meg alapból visszamosolygtak mindig és puszti küldtek vissza a fiúknak. Sajnos ott más a felfogás más az életszemlélet, ott mindenki boldog. Nálunk meg reggel a villamoson, minden lány olyan fejet fest mint a döglötthal. Nem reagálnak csak arra ha megfogod a fenekét, arra viszont ütnek rögtön. spanyolban meg még kéretik is magukat, hogy megfogják a feneküket.
2011. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Őszinteséggel",azt mond ami szívból jön."

uh,milyen naiv gondolat.

ez kb így hangzana akkor-de megdugnálak te gizda fejű ge-ci.

2011. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert csúnya vagyok, ezért rögtön elküldene.
2011. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az anyanyelvén?
2011. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!