Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek vele két hónap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele két hónap után?

Figyelt kérdés

Nekem eddig egyértelmű volt, hogy igen, mert tényleg akarom. A barátom pár nem szűz, ő 19, én 17, és még szűz. Volt már petting meg ilyesmik. DE most mindenhol azt olvasom, hogy minimum 3 hónap, de inkább fél év... És csak ez fogott most vissza.

Tényleg várni kéne még?

Negatív megjegyzéseket nem kérek.


2013. jan. 23. 21:33
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Addig várj ameddig akarsz. Ne másokhoz igazodva feküdj le a pároddal.
2013. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne olvassá, tégy úgy ahogy jól esik.

Ha azt olvasod hogy 1 hétig nem ehetsz akkor nem is eszel?

2013. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D'a ***** válasza:
én 2hónap után feküdtem le a barátommal. Én szűz voltam ő nem. Most együtt vagyunk több mint 2éve :)
2013. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mindenképp akkor feküdj le vele, ha készenálltok rá.

Tudom, hogy lejárt szöveg, de az első alkalom tényleg megfog maradni az életedben. Fontos hogy kivel mikor hogyan.

A legfontosabb hogy felkészüljetek rá. Első a fogamzásgátlás!! Legyetek felkészültek.

Egy kis romantika, zene, gyertya, masszázs... szép lassan egész éjszaka tietek. Szép emlék lehet

2013. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahogy gondolod

de azért megjegyzendő, hogy 2 hónap után még mindenki nagyon szerelmes a másikba meg minden.. de fél év környékén bajos lesz szinte minden kapcsolat... és a kapcsolatok több mint fele ilyenkor tönkre is megy..

ha biztonságos, kiegyensúlyozott kapcsolatot akarsz, szerintem várd meg, míg fél év környékén megromlanak a dolgok, és utána rendbe jönnek.. akkor a kapcsolat már bizonyított annyit, hogy egyáltalán kapcsolatnak lehessen hívni, ne csak közös lébecolásnak..:)


hát vagy feküdj le vele most, és érezd jól magad:)

de ezesetben fennáll az esélye, hogy gyorsan kiég a dolog..

2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy mikor illik. Akkor feküdj le vele, amikor úgy érzed, hogy most akarod.
2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az első barátommal 4 hónap után feküdtem le 19 évesen. de ettől függetlenül utána vége lett azonnal. nem részletezem...


a férjemmel anno a harmadik randin történt meg a dolog először ( 2 hete voltunk akkor együtt) azóta is boldogok vagyunk - már házasok. nem az időtől függ...


ha úgy érzed, tedd meg. de akkor ne ha te még nem akarod csak a barátod.


26/N

2013. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!