Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Szerintetek ez normális? Hét hónap után jön rá erre?

Figyelt kérdés

7hónap után jelenti be,hogy fontos vagyok neki,szeret minden szuper, de úgy érzi, hogy nem lesz szerelmes belém.

Másnak is volt ilyen?

Tényleg csak ez áll a háttérba vagy csak gerinctelen és van valakije csak nem mondja el?

Mellesleg a két legfontosabb vizsgám előtt jelentette be..



2013. jan. 23. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

A mai világban nem elég az neked hogy fontos vagy és szeret de még szerelmes is legyen beléd? Túlzásokba azért ne essünk.

Én sem tudok senkibe beleesni mivel túl realista vagyok ahhoz hogy valakit isteni szintre emeljek.

2013. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az én elvárásom volt a szerelem.. ő szakított velem amiatt, hogy úgy érzi ez a későbbiekben sem fog kialakulni
2013. jan. 23. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem LESZ szerelmes?

miért, akkor eddig mi a franc volt? :D várta, hogy majd egyszer beléd szeret?

az ilyen sunyi alakokat de utálom. én tuti otthagynám, már csak azért is, mert ezzel gyakorlatilag az addigi viselkedését hazudtolná meg.

2013. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem mondom h szerelmes vagyok belé, de iszonyatosan fontos számomra, és nem értem 7hónapig mit jelentettem neki, ha ilyen könnyedén le tud mondani rólam és erről a kapcsolatról? Honnan tudja ilyen biztosan h nem lesz szerelmes? legalább az elején szakított volna, akkor megérteném.. de több mint 7hónap után és mellé teszi h fontos vagyok neki szeret, és minden tök jó velem csak DE...
2013. jan. 23. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem volt szerelmes,de ti mégis jártatok,már ez eleve fura.

Sztem rájött h ez így értelmetlen és találhat olyat is akibe rögtön beleszerelmesedik (bocsi)

Remélem azért sikerült a vizsgád! Egy kicsit várhatott volna még a pasi az tuti.

2013. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!