Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnőm, hogy akkor engedi a pettinget, ha sikrül ruhán keresztül felizgatnom, lázba hoznom. Lehet egyáltlán olyat? Ha ige, azt hogy?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
ezt a nőt kukázd.oda való.
2013. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdekes meglátás, de ha jól nézel ki akár anélkül lehet, hogy hozzáérnél ruhán át vagy ruha nélkül.
2013. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem kukázom mert nagyon szeretem.
2013. jan. 23. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor finoman vond magadhoz, puszilgasd a nyakát, simogasd a testét...
2013. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csöcsörészd meg, attól felizgul azonnal!
2013. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy fogd le kezd el a nyakát csókolgatni mert az a egyik legérzékenyebb pont. Aztán csókolhatod a köldökénél is mert azis elégé érzékeny pont. Szerintem azzal simába lázba lehet hozni.
2013. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt nem javaslom, hogy fogja le. Nem minden nő szereti! Haverom előző barátnőjéből indult ki, de az új majdnem pofán vágta érte, aztán vagy egy hónapig nem engedte magához.


Már jó ideje szexelnek, de lefogni nem lehet most sem a csajt. Mehet vadul, gyorsan, de még a karját se lehet megfogni.

2013. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ruhán keresztül még el is élveztem...Ha csak meztelenül hozod lázba, az elég gáz.
2013. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mond neki hogy "a barátnöd jobban sz*pott" ettöl tuti pillanat alat felizgul. :D
2013. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Baromira nem neked való ez még, ha nem tudod felizgatni ruhában...
2013. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!