Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy azért szakítottak velem mert még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon friss volt a kapcsolatunk, de miután megtudta a barátom, hogy szűz vagyok, szakított velem, mondván, ő nem kezd szűz lányokkal. Ezek után képzelhetitek mennyire vágyom egy pasira... A legszörnyűbb, hogy nagyon jól kijöttünk, sok közös volt bennünk és kezdtem beleszeretni. Miért ilyen bunkó egy csomó pasi??

22 L


2013. jan. 24. 02:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
........
2013. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
57%
Mert legtöbbjük s*ggfej. Nem érdemelt meg a pasi, örülj neki, hogy nem feküdtél le egy ilyennel...
2013. jan. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
" Miért ilyen bunkó egy csomó pasi??" Mert erre buktok.
2013. jan. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Egy paraszt miatt még ne írj le mindenkit.

Próbálj meg túllépni rajta,nem mindenki ekkora gyökér.

2013. jan. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Megmondta... Zavarja, hogy még szűz vagy.

Nem mindenki vágyik arra, hogy elvegye egy lány szüzességét. Ez nem mindig ajándék. Ha valamit elcseszik, egy életre elmehet a kedved a szextől és utána őt hibáztathatnád...Arról nem is beszélve, hogy egy szűz lányt rávenni a szexre, elég bonyolult dolog és nem mindenkinek van az ilyesmihez türelme.

Legalábbis én pasiként így látom...

2013. jan. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem viszont az-az álmom, hogy egy ártatlan szűz lánnyal lehessek:) Nem is értem ezt a gyökért. Szerintem csak kamuzott mert már eleve dobni akart, és megtudta hogy szűz vagy így már egy kis kufirc sem jöhetett szóba, ezért találta ki ezt a mesét.

23f

2013. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

nem szereti a kihívásokat, nem akart várni rád, + puhítani, rávezetni a szexre.. stb...

egyébként hagyd a franca, örülj hogy nem egy ekkora tahó vette el a szüzességed.

2013. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

jó, nem általánosítok akkor!

pedig nem hiszem, hogy nagyon sokat kellett volna várnia rám...

2013. jan. 24. 02:08
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

"Mert erre buktok."


Szerintem nők között is van olyan aki nem az ilyenekre bukik,pont ugyanúgy,ahogy köztünk férfiak közt is akad olyan,akinek nem kellenek a ribik.


Na de,hogy a kérdésre is válaszoljak.Szerintem inkább örülhetnél,hogy a legelején bújt ki a szög a zsákból és nem dobtad oda magad egy ilyennek.Aki azért eldob egy lányt mert szűz,vagy éppen nem szűz,az nagy valószínűséggel nem emberi lénynek tekinti a nőket,hanem csak egy tárgynak,amit csak ő akar birtokolni.

2013. jan. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
de akkor is, azt hiszem nem fogok még egy ilyen pasit találni aki ennyire tetszik.. voltak már barátaim, de soha senki nem váltott ki belőlem ilyen érzést..
2013. jan. 24. 02:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!