Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolat, - de szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, - de szex nélkül, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat, de szex csak házasság után, - ez lesz a kikötésem, igy is megtudhatjuk, hogy hogyan működik majd élesben a házasságunk ? Minden más megengedett., csókolózás ölelés stb, stb, csak AZ nem ! Viszont ez is együttélés nem ? Ebből nem engedek. Vélemények ?! 26/L

2013. jan. 5. 18:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
nem értek veled egyet, és szerintem működni se fog, de hajrá
2013. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Ez butaság.Ne haragudj.
2013. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak látod. Sok sikert! :)
2013. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el. Amúgy sem vagy már gyerek.
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Patrik24 ***** válasza:
91%
Ez nem párkapcsolat. Mi történik a házasság kimondásakor ami lehetővé tenné a szexet? Valóban érdekelne egy ilyen ember gondolkodásmódja.
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%

Zsákbamacska. Ha ezt így hozzámvágnád mielőtt összejönnénk, én szép nyugisan elhidegülnék lassan, hogy nem érek rá meg ez meg az a bajom van végül nem is taliznánk:D

Vagy, összejönnék veled hátha megtudlak győzni az ellenkezőjéről!

Ha nem menne én ilyen indokkal szakítanék is, mert azt ne várd egy férfitől se, hogy szex nélkül el lesz évekig ..

Vagy a másik lehetőség, hogy melletted lesznek női és az senkinek se jó.... :)

És mi van ha sz*r a szex? Csaknem mondhatja akkor a csávó, hogy váljunk el mert sz*r a szex.. Inkább csak megfog csalni és ez lesz mindig :)


Kell ez neked?

2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

a testiség is fontos egy kapcsolatban,meg nem biztos hogy a párod hosszú távon kitart ez mellett,de ha így érzed jónak akkor próbáld meg

am meg nem biztos hogy jó lesz vele a szex.és az inkább előbb derüljön ki mint később

2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló gondolkodású férfit kell találnod. A többség nem ilyen! Én sem. Nem vennék el úgy nőt, hogy ne tudnám hogy az ágyban passzolunk.
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd kiderül,hogy ő csomó olyan dolgot akar és olyan izgatja fel,ami neked nem tetszik.Vagy egy nap többször is akarja,neked meg elég egy héten egyszer.

Fontos ám a szex is egy kapcsolatban.Hogy működjön.

Én nem csinálnám azt amit te.

2013. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

még szüz vagy?


amúgy ennek semmi értelme, egy párkapcsolathoz is hozzátartozik a szex, nem cask a házzassághoz, ráadásul nem csak gyreekcsinálásra van, hanem hat a fizikai és mentális egészségedre is.

2013. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!