Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szegény lány"-effektus?

Figyelt kérdés

Az a fajta ember vagyok, akit a következő közhelyekkel illettek mindig is:


- változz meg

- sose lesz csajod

- ilyen hozzáállással sosem lesz csajod

- neked nem való barátnő


23 éves vagyok, 21 éves korombna volt egy 1 éves kapcsolatom, utána 1 évig csajozás szinte éjjel-nappal, de folyton leráztak a lányok előbb utobb, max a csunyábbak akartak volna velem összejönni, a többi láyn max 2 randi után lerázott. Ilyen egyszeri dugások is alig jöttek össze, és az is csak a csunyább lányokkal. Most lett egy barátnöm nagy nehezen, átlagos szépségű, nekem minden igényemet kielégiti ilyen szempontból. Még az átlagos lányokért is güriznem kellett azt lehet mondani.


18 éves koromban is volt egy barátnöm, de az a viszony katasztrofális volt az éretlenségem miatt. Azt mondhatnám, hogy mind a 3 csajom vékony, átlagosan szép, nőies arcú lány.


Mégis mai napig azzal jön mindenki, hogy változzak meg, mert igy nem érdemlek meg egy nőt sem. De még egy kutyát sem. Meg küldözgetik a barátnőmnek a "résztvétnyilvánitást" amiért velem van...


oké, életképességem elég csekély meg az éeltvitelem is katasztrofális most. De mindegy mi volt, mindig azzal jöttek az emberek, hogy változzak meg. Mondjuk 10 éves koromtól kezdve jönnek ezzel, azóta sokat változtam, de ugyanugy meg kell változnom. MIért nem mondják azt, hogy legyek nomrális, emberi viselkedésű/életű? Olyan ember, akinek vannak céljai és az életbenmaradás motiválja minden cselekedetét?


Én sajnos ilyen stréber gyerek voltam, aki a szülei miatt végzi el az iskolát és mindig mások életét éli. Mivel annyira joképü se vagyok, ezért (életszemlélet+külső) sejtheted hogy a lányok kerültek.


Azt mondhatnám, hogy egyetlen dolog amit saját magamért tettem, hogy becsajoztam. De azt is csak azért, mert valódi motiváciom volt rá.


De ez a "szegény lány" effektus az agyamra megy.


2013. jan. 24. 03:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit mondanak, miben kéne változz?
2013. jan. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
de miért mások szerint éltél? ez határozotlanságra utal és az nagyon nem vonzó, főleg egy férfiban. én erre tudok tippelni, hogy ez lehet a gondod.
2013. jan. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

kezdésnek felejtsd el azt, hogy így tárgyiasítod a nőket. ilyen szempontból sajnálom a barátnődet.

másrészt, meg az ilyen se motiváció se semmi pasik persze hogy nem kellenek senkinek. nincs egy jó határozott kiállásod, ezt a csajok hamar megérzik és kerülnek, mint hangya a margarint.

2013. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a környezeted az, ami a végtelenségig rombolja az önbizalmad.

Ne változz meg senkiért és ne add fel az egyéniséged.

2013. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy valóban. Egy deka önbecsülés nincs benned, ami egy férfiban finoman szólva is taszító.
2013. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Túlságosan függsz a külvilág jelzéseitől. Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, legyen mindig határozott elképzelésed.
2013. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de még igy is volt 3 barátnőm, és nem legalja ocsmány vietnámi malacok, hanem vállalhatóan szép lányok. Pedig nem vagyok joképü se meg magas se.
2013. jan. 24. 15:47
 8/23 anonim ***** válasza:
H annyi önbecsülésed sincs, hogy legalább te saját magadat ne lásd csúnyának, hogyan várhatod el, hogy "szép" barátnőd legyen? Na ezen meditálgass kicsit...
2013. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát ha nem is SZÉP de legalább olyan aki NEM CSÚNYA
2013. jan. 26. 18:41
 10/23 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem érted? Nem azért sajnálják a barátnődet, ahogyan te kinézel, hanem AHOGYAN (nem)Gondolkozol.

SZánalmas a hozzáállásod. Egyszerűen meg sem érdemled, hogy bárki is melletted legyen, mert egy gyökér vagy.

2013. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!