Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szegény lány"-effektus?

Figyelt kérdés

Az a fajta ember vagyok, akit a következő közhelyekkel illettek mindig is:


- változz meg

- sose lesz csajod

- ilyen hozzáállással sosem lesz csajod

- neked nem való barátnő


23 éves vagyok, 21 éves korombna volt egy 1 éves kapcsolatom, utána 1 évig csajozás szinte éjjel-nappal, de folyton leráztak a lányok előbb utobb, max a csunyábbak akartak volna velem összejönni, a többi láyn max 2 randi után lerázott. Ilyen egyszeri dugások is alig jöttek össze, és az is csak a csunyább lányokkal. Most lett egy barátnöm nagy nehezen, átlagos szépségű, nekem minden igényemet kielégiti ilyen szempontból. Még az átlagos lányokért is güriznem kellett azt lehet mondani.


18 éves koromban is volt egy barátnöm, de az a viszony katasztrofális volt az éretlenségem miatt. Azt mondhatnám, hogy mind a 3 csajom vékony, átlagosan szép, nőies arcú lány.


Mégis mai napig azzal jön mindenki, hogy változzak meg, mert igy nem érdemlek meg egy nőt sem. De még egy kutyát sem. Meg küldözgetik a barátnőmnek a "résztvétnyilvánitást" amiért velem van...


oké, életképességem elég csekély meg az éeltvitelem is katasztrofális most. De mindegy mi volt, mindig azzal jöttek az emberek, hogy változzak meg. Mondjuk 10 éves koromtól kezdve jönnek ezzel, azóta sokat változtam, de ugyanugy meg kell változnom. MIért nem mondják azt, hogy legyek nomrális, emberi viselkedésű/életű? Olyan ember, akinek vannak céljai és az életbenmaradás motiválja minden cselekedetét?


Én sajnos ilyen stréber gyerek voltam, aki a szülei miatt végzi el az iskolát és mindig mások életét éli. Mivel annyira joképü se vagyok, ezért (életszemlélet+külső) sejtheted hogy a lányok kerültek.


Azt mondhatnám, hogy egyetlen dolog amit saját magamért tettem, hogy becsajoztam. De azt is csak azért, mert valódi motiváciom volt rá.


De ez a "szegény lány" effektus az agyamra megy.


2013. jan. 24. 03:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de mégis van :( látom fáj a tény
2013. jan. 26. 19:06
 12/23 A kérdező kommentje:
nekem régen azért mondták hogy nem lesz sose csajom, mert kockultam, meg rosszabbul öltöztem vagy 2-3 nagyságrenddel mint most.
2013. jan. 26. 19:07
 13/23 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem fáj, de én tuti nem kezdenék egy ilyen kis patkánnyal, mint te. Csak azt a szerencsétlen csajt sajnálom, hogy összeakadt egy ilyen kis görénnyel.
2013. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
ő szerelmes belém
2013. jan. 26. 19:13
 15/23 A kérdező kommentje:

"Csak azt a szerencsétlen csajt sajnálom"


erröl szól az egész kérdés, ha nem vetted volna még észre.mindenki sajnálja a csajaimat mert velem vannak

2013. jan. 26. 19:14
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
nincs is itt kérdés, csak kiírtad, hogy van csajod. és? kit érdekel?
2013. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, kik is azok pontosan, akik a barátnőidre írogatnak? Vannak haragosaid? Ha igen, akkor sem állítom, hogy benned van a hiba, hiszen nem ismerlek, viszont érdemes lenne ezt megvizsgálnod, Neked milyen részed van abban, hogy sokan nem kedvelnek. A legtöbb ember azonban ok nélkül is gyűlölködő, mert a biztos tudatot, hogy valójában semmit nem érnek, mocskolódással igyekeznek palástolni, ami által elhiszik az önbecsapást, hogy a legkisebb mértékben is számít az ő "véleményük". Ehhez csupán megfelelő célpont, kell, aki ebben az esetben talán Te vagy. Könnyű persze mondani, hogy ne foglalkozz az ilyenekkel, de tudd, hogy valójában tényleg nincs okod rá, igyekezz ezt az energiát ha kell erőszakkal is önmagad fejlesztésére fordítani.


Szerintem van benned már egyfajta érettség és komolyság, amit sok hasonló korú társadban hiába is keresnél. Ne gyűlöld őket ezért, de mindenképp tartsd meg emberi méltóságodat. Miattuk hiába is változnál meg: sosem lesznek veled elégedettek, mi több, ha megalkudsz, te sem leszel soha az magaddal. Miért alázod meg magad azzal, hogy azoknak kívánsz megfelelni, akiktől soha semmi pozitívat nem kaptál? Ismerd meg őket alaposan, de ne a torz és értéktelen elvárásaikhoz igazítsd a saját sorsodat.

2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem Normális vagy! Énis Különc vagyoK! Az ilyenek szard lee magasról szívedre veszed a dolgot!! :)

A lényeg hogy te boldog legyél te meg szólj vissza, hogy mert te talán jobb vagy! Én mindig a Pozitivumokat nézzem hogy 18 cm a farkam van, hogy Miket teszek meg érte meg stb! :)

Légy Pozitiv mert ezzek se jobbak akik direkt bunkóságból beszólnak hogy sajnálom szegényt lányt!! Kicsit Depresziós vagyok ! Nee add fell legyél vagány, !! :)

2013. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz szólnék:

Hát 18-assal tényleg nincs okod panaszra, legyél batár és pofátlan, azt szeretik a lányok (rövid távra!), nem a kedves és aranyos fiúkat. Nekem csak 15, mégis csodákra művelek vele és imádják. Sok sikert!

2013. febr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

" meg az ilyen se motiváció se semmi pasik persze hogy nem kellenek senkinek."


Mondtam én hogy makulátlan jellem kell, de nem hittétek el.

2013. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!