Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam elmondani neki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam elmondani neki h a legjobb baratnojevel hagyja lasabban?

Figyelt kérdés
10 honapja vagyok a baratommal.szeretem ot es allitolag o is szeret de nm igazan mutatja ki.van egy baratnoje akivel nagyon sok idot tolt.nagyon szereti ezt a csajt de azt mondja h csak tesojanak tekinti.mindig ra hallgat, sokat veszekszunk miatta mert o iranyitja a kapcsolatunkat.a leany sokszor atveri, a baratom habar eszreveszi nm torodik mindig o az elso neki.ezt meg is mondtam neki de csak egnek vetette a szemeit es nm adot magyarazatot.neki o fontosabb mint en.ez normalis-e? mit tehetnek?hogy reagaljak?mert oszinten nm tudom mi lenne jo ebben az esetben.
2009. aug. 31. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal.
2009. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

nálunk is ez volt..emiatt most 'ármánykodó perszónának' fogok tűnni, de én egyszerűen csak likvidáltam a lányt.

elvégre a barátom velem akar élni, családot alapítani, így ennyi áldozatot megérhet neki. (nem féltékenykedés volt, és nem is abból eredt ez a dolog, hogy én nem vagyok megelégedve önmagammal, mielőtt ezt hánynátok a szememre..csupán egyértelmű volt, hogy a lánynak tetszik a barátom és átlépett bizonyos határokat.)

2009. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Saját sztori: Új párom a legelején elmesélte, hogy van egy "hugicája" de ne izguljak miatta, mert nincs semmi köztük, mert a legelején megbeszélték, hogy nőként/férfiként nem tekintenek egymásra, viszont nagyon jó barátok. mondtam, oké. Be lettünk egymásnak mutatva, tényleg kedves, aranyos volt. Mondjuk kicsit hűvösnek éreztem, de alapjáraton én egy kicsit túl érzelemdús/érzékeny vagyok, betudtam ennek a kontrasztot. Aztán egyszercsak a párom előállt azzal, hogy menjünk el egy hétvégére Egerszalókra, mert a hugicája is volt ott egy pasival, és azt mesélte, hogy nagyon tetszett neki. Aztán kocsitakarítás-ő kért meg engem, megjegyzem, hogy amíg ő kívülről, addig én belülről rendezzem. Gondoltam rendet teszek a kesztyűtartóban, mert eléggé kupis volt. Van benne egy zacskó, térkép, műszaki könyv, meg mindenféle fecnivel. Szanáltam, hogy mi az, amit ki lehet dobni, erre mit találok? Egy szállodai foglalást a párom és a "húga" nevére Egerszalókra. (olyan dátummal mondjuk, amikor még nem voltunk együtt). Mi volt a válasz, hogy miért nem mondta, hogy ő volt az a pasi? Az volt a válsz, hogy elfelejtette. Nem akarom bőlére ereszteni, nem akartam ezt tenni, de nem tudtam volna vele így folytatni tovább. Ezek után megkértem, hogy döntse el, ha továbbra is engem választ, szakítsa meg vele a barátságot, beszéltem a lánnyal is, hogy miért kérem erre. Egy kicsit "ha nincs ló, jó a szamár is" érzésem volt. Úgy voltam vele, hogy felnőtt emberek vagyunk, nekem is voltak "bátyáim", és akármennyire jó emberek is voltak amellett, hogy "testvérkedtünk", nem folytattam velük a kapcsolatot. A másik, hogy lehet, hogy Szalókon nem történt semmi olyan, meg akkor még nem is voltunk együtt, csak az fájt, hogy a hátam mögött próbáltak meg madárnak nézni. De ez csak az én példám, nem biztos, hogy nálatok is így van.
2009. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Tanulj meg helyesen írni.
2009. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
8:43 bizonyára nem magyar billentyűzete van. de azért gondolom eligazodtál a kérdésen.
2009. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudnám elviselni. Előbb-utóbb veszekedni fogtok emiatt a lány miatt. Elég gyerekes lehet a barátod, ha beszélni próbáltál vele, erre ő "égnek vetette a szemeit..." Még azért próbálj meg vele beszélni erről, de ha nem megy és nem tudod elviselni, mond neki, hogy keressen olyan barátnőt, akit nem zavar a hugicája...
2009. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
hat nem tudom de h neki a hugica fontosabb en arra ertekelnem h engem nem tart eleg fontosnak en leulnek s szemeben semmi kanyarok nelkul elmondanam h engem mi bant s tegyen valami valltozast me ha nem akkor elveszit
2009. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ismét egy saját történet:Már egy éve együtt voltam a barátommal,amikor újra összebarátkoztam egy régi kedves barátnőmmel.Nagyon jól éreztem magamat mindkettővel...Viszont én rontottam el a dolgot.Gyakran találkoztunk "édes hármasban".A barátnőm kezdett kicsit furcsán viselkedni.Így utólag visszagondolva tudom,hogy féltékeny volt.Talán arra,hogy van valakim,talán arra,hogy Ő van nekem és vonzódott hozzá.Lényeg a lényeg ha a barátommal voltam(ami sajnos ritkán adatott meg) hívogatott.Még akkor is folyton csörgött a telefon ha tudta,hogy az "együttlétünket" zavarja meg.Aztán hangoztattam az észrevételeimet,ugyanis ők elkezdtek találkozgatni nélkülem.Természetesen én voltam az üldözési mániás és az aki beképzeli ezeket.Rendeződtek a dolgok(szemet húnytam ezek felett...).Kis idő után kórházba kerültem és mikor eljöttek látogatni és az egész napot együtt szerették volna velem tölteni elmondásuk szerint,ők órák hosszat a városban flangáltak.A barátnő innentől el lett feledve,később más problémák miatt a pasi is sztornózva lett.Bocsi ha hosszú lett:)
2009. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd válaszút elé. Én nem csípem ezeket a "csak barátok vagyunk" dolgokat. Aztán persze jön a "nem történt semmi köztünk" szöveg...végül h elkezd hazudgálni miatta. Én erre megadtam a lehetőséget h válasszon a pasim kettőnk közül, és leépítette a csajt. Ha fontos vagy neki megteszi, ha meg nem akkor dobd a fenébe.
2009. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
És nincs se nagybetű, se vessző a billentyűzetén, mi?
2009. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!