Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Edzett, sportos nők összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzett, sportos nők összejönnétek egy olyan férfival aki nem szokott sportolni edzeni, de minden rendbe van vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha én teszek azért,h vonzó legyen a külsőm te is megteheted.
2013. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen.
2013. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ez a helyzet, bár azért kőkemény sportnak nem nevezném, amit művelek. :)

Egyébként engem pl sokkal jobban zavar az, hogy a párommal közös fogyókúrát beszéltünk meg, amit ő nem tart, oké... De az, hogy még húzza is az agyamat, hogy hamburgert eszik, amikor tudja hogy majd megdöglök már érte, azt nehezen viselem.

2013. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az önsanyargatás, nem fogyókúra. Amúgy meg ha az egy életedben nem eszed azt amit szeretnél, akkor mikor?
2013. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A fogyókúrának semmi a köze a sporthoz. Rendesen kell enni jót, és ennyi. A fogyókúra az a sportra lusta emberek módszere.
2013. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehetne ezen vitatkozni, de nem ezért vagyok itt. Ha azt enném non stop, amit szeretnék, akkor heti 3-szoros sport ide vagy oda, akkora lennék, mint a ház ez van. A fogyókúra/diéta segítség abban, hogy az utóbbi években SPORT ELLENÉRE felszedett 4-5 kiló feleslegemet szépen fokozatosan leadjam és az étellel való kapcsolatom is megváltozzon egy kicsit, ez van.

Nincs szükségem sportoló párra, de némi tapintatosságot azért elvárnék, ja... Akár abban, hogy ha úszni indulok, akkor ne hisztizzen, hogy miért nem vagyok inkább vele, akár abban, hogyha tudja hogy én nem ehetek bizonyos dolgokat, akkor ő sem előttem eszik, vagy legalábbis nem húzza direkt az agyamat, hogy "hmmm de finom"... :) Lehet megkövezni! :)

2013. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fogyókúra nem ugyanaz mint a diéta. A diéta étrend, a fogyókúra meg átmeneti megoldás.
2013. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kukacoskodás... :) A diétát is lehet átmeneti megoldásként alkalmazni (akkor pedig fogyókúránál is helytálló a diéta szó használata), az más téma, hogy mikor miért. Pl, mert fogyni szeretnél egy keveset, esetleg alakot formálni, avagy mert gyomor bántalmaid vannak, esetleg magas a vérnyomásod, vagy kettes típusú laktóz érzékenységed van, de lehet egy egyszerű hányós/hasmenős vírus miatt is. Egyéb belémkötni való? :)
2013. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írja, hogy minden rendbe van vele, tehát nem egy dagadék, nem kell lefogynia. Egyszerűen csak nem sportol.

Én is ezt csinálom, de én vékony vagyok. Nem jön rám szinte semmi. A kérdező még ezt sem írta. Nem tudom, hogy miről beszéltek...


A kérdés arra vonatkozik, hogy egy sportos lány összejönne-e egy normál testalkatú sráccal, aki nem szokott mozogni.

2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, én írtam erre, hogy minden további nélkül, csak legyen tekintettel arra, hogy nekem az életem része a sport és jelenleg a diéta/fogyókúra is. Belém kötöttek, erről folyt a "vita".
2013. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!