Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan velem akar lenni. Mit csináljak, hogy felfogja végre, hogy nekem kell egy kis szabadság is?

Figyelt kérdés
Már a barátaim is szóltak, hogy hanyagolom őket... Többször is mondtam a barátomnak, hogy kevesebbet kéne találkoznunk, mert így egyszerűen nincs időm másra. Ilyenkor egy darabig hisztizik, végül megállapodunk, hogy kevesebbet fogunk találkozni. De másnap ugyanúgy hívogat, hogy tudunk-e találkozni... ha meg nemet mondok, megsértődik.

2013. jan. 25. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Papucs vagy.

Legyél határozottabb, mondd, hogy a barátaiddal is találkoznod kell, ő is találkozzom a sajátjaival.

2013. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
szerintem meg csak nagyon nagyon szeret és csak veled akar lenni.. Ezt meg kellene beszélni, mert vannak ennyire ragaszkodó pasik.:)
2013. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóltam már neki többször is, volt hogy kedvesen, normálisan, de volt olyan is amikor már egyszerűen elegem volt, és kicsit össze is vesztünk ezen. De a vége sajnos mindig ugyanaz, továbbra is hanyagolja a barátait és a tanulást, és velem akar lenni. Én is nagyon szeretem őt, de én azért ezekkel is szeretnék foglalkozni, nem csak vele :S
2013. jan. 25. 15:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Srácnak szerintem nincsenek barátai... Legalábbis zikker hogy én is ilyen lennék ha eljutnék ecce‘ odáig és leginkább azér‘ mert nincsenek barátaim... Bár én csak olyan csajjal fogok keveerni akinnek szintén nincsenek.
2013. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen csak szeret,de úgy látom ez nincs viszonozva a te részedről,ez így nem fog sokáig tartani szerintem.
2013. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pretty Ballerina ***** válasza:
86%
Na ebből a kapcsolatból lépnék ki nagyon gyorsan. :)
2013. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Menjetek együtt a barátnőidhez!
2013. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék annak, hogy olyan nőm lenne, aki gyakran velem akarna lenni, ha mellé nem hanyagolná el az életét. Szerintem örülj annak, hogy nagyon szeret téged, mert lehetne egy olyan felállás is, hogy veled ritkán van, de barátaival nagyon sűrűn, ami azért rosszabb lenne. Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2013. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet nincsenek barátai vagy nem tudja magát lefoglalni. Azért sértődik meg,mert azt hiszi nem szereted. Valószínűleg ő a ,,rádáldozott" idővel fejezi ki a szeretetét. Úgy gondolja,hogy neked is ilyennek kellene lenned. Szóval ebből adódhat részéről a hiszti. Minden rendben van lelkileg vele? Normális a családja? Meg ilyesmik?... Én is hasonlóan vagyok egy fiúval és nekünk is sok vitánk volt azért vannak ezek a sejtések..
2013. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne már baja a fiúnak,csak azért mert szerelmes,örüljön neki.Ha meg nem foglalkozna vele hanem a haverjaival lógna akkor meg az lenne a baja.Ha nem szereted a barátod inkább most mond meg neki még mielőtt mégjobban belédesik.
2013. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!