Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet 3 hónapja ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet 3 hónapja ismertem meg. Minden rendben van köztünk, de egy valamivel állandóan zsarol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valami nem tetszik neki,egyből azt mondja,biztos nem is szeretem.Ha együtt vagyunk,legalább óránként egyszer kell mondanom neki,hogy szeretem.Ha külön vagyunk,naponta többször kell küldenem sms-t neki,hogy szeretem,különben megsértődik,és jön ez a"nem szeretem őt"szöveggel.Igaz,én vagyok neki az első szerelme,nekem már volt több kapcsolatom is.Lassan megőrjít ezzel a szeret-nemszeret dologgal.Szeretem nagyon Őt,de miért kell ennyiszer a tudtára adnom?Mi erre a megoldás,hogy elhiggye mit érzek iránta?SZERETEM!
2013. jan. 18. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát még tanuló fázisban van. Most ismerkedik a szerelemmel, és még nem tudja hogy egy kapcsolatban mit szabad és mit nem. Nem olyan nagy baj ez, de próbáld megbeszélni vele a dolgot.
2013. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
mondd meg neki, hogy attól, hogy nem ismételgeted, még szereted. egyébként hány éves? mintha egy 14 éves kis buta lányka lenne, azok várják el a pasiktól,h a tenyerükön hordozzák őket. -.-
2013. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
menekülj.Szó szerint.
2013. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
56%
Mutasd ki jobban. Mondani bármit lehet.. éreztetni kell, törődni vele. Vagy ha ezzel nincs gond részedről, akkor meg kell vele értetned valahogy, hogy ez felszínes ha csak azt mondod amit hallani akar. Nem hallani hanem éreznie kell.
2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Patrik24 ***** válasza:
83%
Az ilyenekből lesznek a legnagyobb érzelmi manipulátorok. Én a helyedben otthagynám még ma:D
2013. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenek csak egyszeri használatra vannak,irányítani akarnak ami eleve patológiás viselkedésforma.
2013. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2! Nem várom el, hogy a tenyerén hordozzon, mert leszakad. Netán edzésre jársz?

Nem egyformák se a férfiak, se nők. Én nem várom el, hogy mondják, ehhez szoktam. Igaz , akkor a másik se várja el, bár ő önző volt. Ez az egész attól is függ ki szereti jobban a másikat, szerintem. Viszont, ha nem csinálsz semmit, ez tönkre is teszi a kapcsolatot.

2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tini, még nem tudja milyen egy igazi kapcsolat.
2013. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: felénk engem hordoznak tenyéren :DDD amúgy igazad van, fontos kimondani azt a bizonyos szót, de ez szerintem túlzás, hogy ha napi 4-5 alkalommal nem hangzik el, akkor a másik nem is szeret.. ezzel szerintem te is egyetértessz.
2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!