Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 16 éves leszek (lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 16 éves leszek (lány vagyok) és eddig egy barátom se volt semmi ami párkapcsolatnak mondható. A szüleimmel nem szoktam a fiús dolgokról beszélni soha . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Se csókolózás , és még olyan se hogy flörtölt volna velem egy fiú ... átlagos lány vagyok: deszkázok egy kicsit fiúsabban öltözök tehát deszkás pulcsik stb.. de van hogy lányosan vagyok kiöltözve , sminkelni csak alapozót teszek az arcomra és szempilla spirált használok , hosszú hajam van és sokan mondják hogy gyönyörű a hajam és hogy nagyon jó illatom van mindig :) sok fiú barátom is van , szvl nem tudom hogy miért kerülnek akkor a fiúk ? : /

2013. jan. 25. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sem tudom, de ha az illatod jó, akkor félig nyert ügyed van szerintem bárkinél.
2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Èn se vàgom!:/ Küldesz fotot privatban?hogy mègis hogy nèzel ki.
2013. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen :) Nekem 19 évesen volt elősször barátom, vele volt az első csók, együttlét, minden. Most 22 vagyok és azóta is együtt vagyunk. És nem érzem úgy hogy bármiről is lemaradtam volna. Ha elhamarkodod, sietteted nem biztos hogy jó vége lesz, szerintem várj még, majd eljön egy srác ;) amúgy miért gondolkozol ezen?
2013. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
biztos mert egy tök jó csaj vagy, és senki meg sem meri már kérdezni, hogy járnál e vele.....mert azt gondolják, hogy biztos van már valakid....csalódni meg senki nem szeret...
2013. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy sok lány számára csak később érkeznek meg a párkapcsolati élmények. :) Nem maradtál le semmiről szerintem, csak ne akarj másvalaki lenni. A hosszú haj amúgy tetszeni szokott a fiúknak... az én barátom pl. "megtiltotta" (ezt nyilván nem úgy kell érteni, hogy parancsolgat nekem, csak kifejezetten szereti a hajam), hogy levágassam az enyém. Előbb-utóbb téged is meglátogat majd a szerelem. :) Sok sikert!


22/L

2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy küldesz nekem egy fotót?
2013. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem. A lányoknál azért sok fiú próbálkozik.

Küldenél magadról fotót?

2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Küldj egy kèpet lèci!:P
2013. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is kapok képet? :)
2013. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó: te nem kapsz! Én kapok FÉLRE! :D
2013. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!