Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is idegesítene? Mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is idegesítene? Mi tévő legyek? 27/L

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást, csak már idegesít,h szinte minden beszélgetésénél az exét említi, nem negatív jelzőként illeti őt, hanem, pozitív. Ezzel nem is lenne baj, csak már tényleg idegesít,h nem tudunk úgy beszélgetni,h ne említse meg az exét.
2013. jan. 25. 22:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már szóltam neki, egy darabig nem beszél róla, utána ismét elkezdi..ördögi kör..
2013. jan. 25. 22:38
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mást is idegesítene. Ezt vele is megbeszélted?
2013. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltem vele, de egy darabig nem beszél róla ,majd kb..2 hét múlva ismét elkezdi, megállíthatatlanul.
2013. jan. 25. 22:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, közben már válaszoltál rá.

Szerintem nem olyan teljesíthetetlen, képességeket meghaladó kérés, hogy ezt a témát hanyagolja...

2013. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha te is az exedet dícsérnéd egyfolytában?

Egyébként nem akarok vészmadár lenni, de ez azért nagyon nem jó előjel, ha folyamatosan őt hozza fel.

2013. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal nem szólhatsz rá, mert az exek az életünk részei. De ha túlzásba viszi, akkor bizony szólni kell.
2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
te is példálózz az ex pasasaiddal szerintem kapcsolni fog
2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

Ő még nem szakított teljes mértékben azzal a nővel. Nehezen, vagy egyáltalán nem tudja elfelejteni.

Vagy rá emlékezeted, valamilyen szokásoddal, kinézeteddel, vagy bármi mozdulattal. Van ilyen is.

Ha utóbbi akkor egyszerűbb a dolog, egy kis változás (pl ha a hajad színe olyan mint az övé volt, átfested és bízol a szerencsében, hogy csak ennyi volt a baj).

2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te pl. szex közben mondhatnád: "Úúú, drágám, tudod, a Pisti ezt jobban csinálta"... Na, erre felkapná a fejét, és "talán" észre venné magát. :)

Nem mellesleg ez már beteges, hogy csak az exéről beszél...

2013. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Dühös voltam, felidegesített nagyon.Mérgemben mondtam neki,h ha el tud mondani 2 mondatot az exe nélkül hívjon fel, addig hagyjon békén.

Tanácsként javasoltam neki,h tükör előtt gyakoroljon.., ha még akar..

2013. jan. 25. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!