Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan legyek normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek normális?

Figyelt kérdés

A barátom 21éves lesz én 17vagyok. 4hónapja vagyunk együtt,de még mindig nem hiszem el neki,hogy szeret,pedig már mindenhogy próbálta bizonyítani. Folyton hisztizek ha késik vagy ha furán viselkedik. Nagyon féltékeny vagyok még arra a lányra is aki csak rá néz,mivel az ezelőtti kapcsolatomba megcsaltak.

Mit tegyek hogy normális legyek? Hogy ne akadjak ki minden kis apróságon? Félek,hogy ez miatt elfog hagyni...



2013. jan. 25. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld mindig az ellenkezőjét annak amit így nem normálisként tennél!Szerintem így biztos normális leszel.:D
2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha így folytatod akkor valószínű h elhagy. legyél féltékeny, de ne ennyire, hogy aki ránéz, azt meg akarod gyilkolni.
2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te már nem leszel az. Már most sem vagy az.
2013. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomd el magadban a rossz érzéseket , ha tudod hogy szeret akkor meg aztán nincs miért aggódnod. Hasonló helyzetben voltam én is de már nem vagyok féltékeny egyáltalán.
2013. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy te nem vagy eléggé szerelmes és ezért próbálod azzal javítani a lelkiismeretd hogy nem veszed tudomásul a társad szerelmét


Nincs mit csinálni

még a legjobb ha szakítotok :( bocsi ha evvel elkeserítelek

2013. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig mondja,hogy ezért nem hagyna el és a múltkor teljesen jól lereagáltam amikor egy csajjal beszélt,csak megkérdeztem ki az,de nem hisztiztem és akkor még meg is dícsért,hogy milyen jó,hogy nem lettem féltékeny. Főleg azért nem hiszem el,hogy szeret mert fél éve jött ki egy 3éves kapcsolatból és az elején(mikor még nem jártunk) azt mondta,hogy sosem fog senkit annyira szeretni mint azt a csajt...
2013. jan. 25. 20:24
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem 18 és 24 éves korom között Dale Carnegie: Sikerkalauz 1 című könyve segített!

Amikor véletlenül kezembe került egy utcai árusnál, már nősülni készültem, de tisztában voltam vele, hogy sok a hibám, hiányosságom. És nem is tudtam mik azok. Csak azt tudtam, hogy nem akarok olyan házasságot, mint a szüleimé, de azt nem tudtam, hogy milyen legyen a „nem olyan”? Hogy kell azt csinálni? Hogyan lehet „bebiztosítani”, hogy jó legyen? Mi kell hozzá? Pénz, jó állás, jó párválasztás, jó duma? Hát képzeld, így van. De mindezt hogyan lehet elérni lottó ötös vagy bankrablás nélkül?

Na, ebben segít ez a könyv: megtanít helyes álmokat dédelgetni, megtanít arra, hogy ehhez milyen „duma” kell és többek között, hogy mosolyogj! Vigyázz! Ha minden fejezetet meg tudsz fogadni, tehát mondjuk hetente csak egy dolgot másképp csinálni, mint addig, tökéletesen boldog lehetsz! Az az ember már nem az lesz, aki most vagy, hanem az az ember, aki akkor lehetnél, ha varázsütésre tökéletes lennél! Jó lenne, ugye? Hát rajta! Mondj el egy őszinte, sóhajtós imát! Adj hálát a Jóistennek, hogy élsz, hogy él még benned a vágy a jobb után, hogy ehhez segítséget is kaphatsz (ebben a könyvben) és képzeld el, milyen jó lenne, ha a szavaiddal mindig azt a jót érnéd el, amit eredetileg szerettél volna!

Ha én lennék az oktatási miniszter, akkor az összes középiskolában minden tantárgyat eltörölnék (a szakmaiakon kívül) és heti öt nap, napi öt órában ezt a könyvet tanítanám, sőt begyakoroltatnám szerepjátékokkal, a fiatalokkal! Ezért adnám az „érettségit”! Egy sokkal boldogabb, sikeresebb családszeretőbb generáció váltaná le a mostaniakat. Tudod, mit mondok? Minden álltalános iskolás jobban tanulna, hogy ezekben az iskolákban folytathassa a tanulmányait!

Keress rá, linket nem enged betenni. Megvehető már 200 Ft-tól használtan, van új is és van ingyen letölthető...

Én most rendelek belőle újat, mert szeretek kijelölni, beleírni és a harminc évvel ezelőtti első példányom elveszett. Ezúton kérek mindenkit, hogyha a kezébe kerül egy olyan példány, ahol a 249. oldalon ceruzával beírást talál, „Levélíráshoz is jó sablonnak” azt keresem, visszavásárolnám a többi személyes bejegyzés miatt. Köszönöm!

2017. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma mi lett azóta?
2020. okt. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!