Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a srác csak egy alkalmi kalandot akar velem vagy komolyabban tervez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kommunikáció?
2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok..
2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
szerinted azok a pasik akik csak szexet akarnak azok közül hányan vallanák azt be? nem sokan...
2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én túl naiv vagyok. :D

A srác azt mondta, hogy már nagyon régóta tetszem neki, csak eddig nem mert velem szóba állni. Végül is elkezdünk ismerkedni, nagyon jóban lettünk. Minden nap találkozunk min. fél órát. Szépeket mond/ír. Pl. olyanokat, hogy én vagyok álmai nője. Meg hogy végre rátalált a tökéletességre, mert számára az vagyok. Tegnap pedig elmentünk együtt bulizni. Valami nagyon édesen viselkedett velem, alig akart elengedni, mikor indultam haza. Ölelt, puszilgatott és azt mondta, hogy alig várja, hogy vége legyen a 7végének, hogy ismét lásson. Nem volt berúgva, 2 sört ivott csak.

De nem tudom. Valami nagyon nagy félsz van bennem. :/

2013. jan. 26. 14:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja össze akar jönni veled, akkor ha egy hónapig szex nélkül kibírja veled, jó eséllyel komolyan gondolja :)
2013. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogyha összejövünk és egy hónapot kibír szex nélkül, akkor komolyan gondolta. Csak furcsa, hogy ilyen hamar mond nekem ilyeneket és hogy már szinte úgy kezel, mintha együtt lennénk.
2013. jan. 26. 14:39
 7/13 ASOT ***** válasza:
75%

erre sosincs garancia....van aki kibírja 1-2 hónapig is és utána hagy ott, (de lehet h közben mással is dug)

De az is egy próba ha amikor elsőre akarja te elutasítod h neked az korai. Ha lelép egyértelmű.

Vannak akik szuperül játszák a szerepüket és mondja a szépet aztán ágyő nagyő.

De vannak akik 2 nap mulva lefekszenek és együtt vannak hónapokig évekig vagy halálukig, de lehet h csak 1-2 hónapig vagy csak 1-2 évig, vagy akármeddig.

2013. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan tudtam, hogy mindig keresett, és amikor lett volna alkalom a szexre mondtam hogy akarok várni még vele, erre azt mondta hogy addig várunk ameddig én szeretném. Haza vitt bemutatni. A barátainak is bemutatott. Mikor lefeküdtünk akkor nagyon óvatos volt velem, vele veszítettem el,aminek örülök mert ő az első igazi szerelmem, már 2,5 éve együtt vagyunk.

L21

2013. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én össze hasonlítottam az exemmel egy téren. Most ahogy olvastam az utolsó hozzászólót. Exem az első kettesben töltött időben már nyomult és próbált szexet kezdeményezni, tudni illik, hogy 1 éven át megcsalt.

Ő viszont nem, sőt még csak a combomra sem merte tenni a kezét, csak nagyon óvatosan figyelve, hogy mit reagálok. Ez is egy jó jel, nem?

2013. jan. 26. 15:02
 10/13 ASOT ***** válasza:
Talán...de végleges azután lesz miután lefeküdtetek.
2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!