Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Titeket zavar, ha egy lány csúnya, kicsi házban lakik?

Figyelt kérdés

#csúny ház
2013. jan. 26. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinte ez senkit nem zavar.. nem mindenikek van pénze kastélyra.
2013. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért félek lehívni a barátomat hozzánk. :/

Kicsi és régi a házunk. Az ővéké viszont emeletes, új építésű, csodás ház. Tudom, hogy nem érdekelné, de mégis félek :/

2013. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném a lányt akkor nagyon nem tudna érdekelni :)
2013. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hidegen hagyna. :-) 15/f
2013. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy zavarna.A lánnyal akarok járni és nem a házával.
2013. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan lány vagyok, de válaszolok. :) A barátom, akivel több, mint 7 hónapja vagyunk együtt egy kis külváros melletti bokortanyán lakik. A buszmegállótól 15-20 percet kell földúton sétálni, hogy odaérjünk a kis házikójukhoz. Pici lakás és régi, de amíg tiszta és a családja is szívesen lát, addig örömmel megyek oda. Én vagyok az első lány, akit hazavitt és bemutatott a szüleinek, mert nálam érezte először azt, hogy önmagáért szeretem. :) Egy 20 éves fiú boldog 17 éves barátnője :)
2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
attol fúg hogy érted a mondatot ha házra érted csunyaa akor ahoz nagyon rondának kell lenie hogy zavarjon . ha a lány csunya akor igen zavar a ház méretétől fugetlenül.
2013. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha igazán szeret egy pasi, akkor az se fogja zavarni, ha egy pajtában laksz. Oda is szívesen megy, csak hogy veled lehessen. Legyen rend és tisztaság, ennyi a lényeg.
2013. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna

15/f

2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is lány vagyok, de szeretném ha megfogadnád a tanácsom, ne parázz ezen!

A páromék hasonló házban élnek, mint amiről te írtál. Hozzájön az, hogy megélhetési problémáik sincsenek, amíg nekünk nagyon be kell húznunk a nadrág szíjat. Pici lakásban élünk, régimódi, ízlésficamos berendezéssel.

Én is izgultam az elején, de nem zavarta a párom, örömmel látogat meg minket. Sőt egyszer az anyukáját is elhozta, aki igazi kis úrinő, de nagyon barátságos volt, és kellemesen érezte magát nálunk a hangulat miatt.

A lényeg, hogy bárhol élj, ne szégyelld, de tartsd tisztán!! Ez a fontos.

2013. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!