Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti bevallanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti bevallanátok egy fiúnak, hogy szeretitek, ha nem tudnátok hogy ő mit érez?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút, de félek, h visszautasít, ha bevallom neki és utána már nem fogunk beszélni. Félreérthetőek a jelei, így nem tudom, h ő mit érez.

Ti mit tennétek?


2013. jan. 26. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ
2013. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nem hiszem, túlságosan félénk vagyok, mik pontosan a jelei?
2013. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Néha rám néz, aztán gyorsan elkapja a tekintetét, valamelyik nap azt mondta, h dögös vagy (félek, h csak arra kellenék neki..) de már egyre kevesebbet beszélünk :|
2013. jan. 26. 18:09
 4/16 anonim ***** válasza:
sosem vallottam még szerelmet egy fiúnak sem, inkább kimutattam. kerestem a társaságát, elhívtam ide, vagy oda ( nem mondtam, hogy randi), sok időt töltöttem vele, dicsértem, kedveskedtem neki apróságokkal. ebből leesik azért nekik. ha ő is érez valamit, akkor reagál, ha pedig nem, akkor nem. ez a "szerelmes vagyok beléd" dolog annyira nem fekszik, ha nekem mondott ilyet fiú, azzal nem is tudtam mit kezdeni, szerintem ők sem nagyon tudnak ezzel mit csinálni, nem tudják, hogy reagáljanak.
2013. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd , inkább próbáld minnél jobban kimutatni.


Férfiként mondom.

2013. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én próbáltam célozni rá, meg kedves lenni, de nem igazán reagált rá :|
2013. jan. 26. 18:14
 7/16 anonim válasza:
a 2/6 vagyok, ha sűrűn néz az jót jelent, ha pedig elkapja a tekintetét, az azt is jelentheti, h zavarban van, attól függ persze, h milyen sűrűn ?
2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerelmi vallomást határozottan nem tennék így. Bocs, de ha nem reagált a célozgatásaidra, akkor nem vagy az esete. Ezt még a legidiótább is leveszi...
2013. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de nem nagyon szeretek fiúk szemébe nézni, sokszor elkapom a tekintetem. egyszerűen ilyen vagyok, kissé visszahúzódóbb, ez nem jelenti azt, hogy bejön a pasi. nála is tuti van ilyen. a NÉZÉS még nem jelent semmit.
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha facebook-on beszélgetünk, akkor nem reagál, és elég bunkó, de mikor személyesen beszélünk, akkor teljesen más.
2013. jan. 26. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!