Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretitek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek, ha egy lány körömlakkot visel?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen árnyalat tetszik legjobban? Ha nem, miért nem? Kort is írjatok légyszi!
2013. jan. 23. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez lesz az ok amiért összejön egy srác egy lánnyal hogy milyen a körme. Az én páromat hidegen hagyja hogy milyen színű a körmöm például. De a legtöbb haverom is így van vele.
2013. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. De, ha nagyon választani kell, akkor színtelen.
2013. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thyl ***** válasza:
Fiatal,vékony,szép bőrű lánynál igen, de ducinál szerintem idétlen.
2013. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen műkörme és ne legyen rózsaszín se. Ennyi az elvárás.
2013. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és ne legyen hosszú, mert akkor ugrott a prosztata-masszázs
2013. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem lakkozza a körmét, de ha igen, az se zavar. 27/F
2013. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sok fiú megdicsérte eddig a körmöm, ha ki volt lakkozva :) De a nagyon sötét vagy feltűnő színeket nem mind díjazták.
2013. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, főleg ha csak azt viseli. ;)
2013. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindegy. ha muszáj, akkor valami átlátszót :)
2013. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem párom azt mondja, hogy ő azért szereti, ha lakkozom a körmöm, mert látszik rajtam, hogy nekem tetszik, önbizalmat ad.


Illetve azért is, mert akkor kezdtem el lakkozni, mikor iszonyat stresszessé vált a munkám, ezzel vezetem le a feszkót munka után. Van aki rajzol, hímez, főz, én lakkozom. Megnyugtat az aprólékos munka és a szép végeredmény, úh nekem párom még dekorálni is szokott segíteni.


Amúgy neki kifejezetten az idétlenebb színek tetszenek, amiket én csak buliba teszek fel, de utcára nappal nem szívesen megyek bennük :)

2013. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!