Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem a kapcsolatra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem a kapcsolatra? Vagy csak feleslegesen próbálkozom.

Figyelt kérdés

Rövidre fogva van egy lány , akivel nagyon jól kijöttem , hívtam randira viszont nem akart velem eljönni ,mert másba volt szerelmes vagy még most is az.Már le akartam róla mondani mikor kaptam tőle egy üzenetet amiben konkrétan szerelmet vall , de sajnos nem ő írta...


Én nagyon felkaptam rajta a vizet , tőle vártam magyarázatot mikor szerencsétlennek szinte semmi köze nem volt hozzá.Nem is szóltunk hetekig egymáshoz majd úgy jött hozzám bocsánatot kérni holott nem ő tehetett róla. Még itt is nagyon pipa voltam rá alaptalanul így nem akartam elfogadni a bocsánatkérést , viszont pár nap múlva rájöttem , hogy ezt nem kéne és megbeszéltük a dolgot , új lappal nyitottunk.Nagyon ragaszkodik hozzám kicsit úgyérzem többként mint baráthoz szokás és én is hozzá , mert még mindig nagyon szeretem , de már nem tudom lehet e még ebből valami, ha abba a másik csávóba zúgott bele...

aki ha akarta volna már rég együtt lennének.


Szerintetek ha kitartok , akkor lehet e még ebből valami vagy elrontottam teljesen az egészet..


16/f


2013. jan. 26. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz 16 évesen,mintha 46 lennél.
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ejj de hisztis vagy pasi létedre. erről a hülye sértődékenységről szokj le, elég, ha a lányok azok, egy pasi legyen már férfi.
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Figyi a hiszti az sosem volt a részem max még 3 évesen. Egyszerűen csak nagyon felhúzott a dolog és ilyenkor nem tudok épeszűen gondolkozni.Sajnos ez nagy hibám , viszont ritkán akasztanak ki.


Szerintem más is így lenne , ha az akit szeret az átvágja , képébe hazudik. Amíg nem beszéltük meg én ezt hittem.

2013. jan. 26. 18:16
 4/13 A kérdező kommentje:
első , szerintem azért adni kell egy kis formalitásra , ha már egy ilyen kérdést akarok érthetően feltenni :D
2013. jan. 26. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác! Másképp sose fog beléd szeretni.
2013. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi,el se olvastam a kérdést.Hibáztam.Azt hittem ,hogy még egy rinyagépbe botlottam,aki sír,hogy nincs csaja.


Szerintem beszéld meg vele.De én nem biztos,hogy adnék egy ilyen után esélyt,mert nekem többet ér a büszkeségem és nem biztos,hogy el tudnám viselni,hogy valakinek én vagyok a b-terv,hogy ha valaki mással nem jön össze neki a dolog.Sajnos ilyenkor benne van a pakliban,hogy a kiszemelt visszaél azzal,hogy tetszik valakinek és hülyének is nézi.

Nem tudhatjuk,hogy lesz-e belőle valami vagy sem,mert minden kapcsolat különbözik és nincs egyiknél sem előre legyártott forgatókönyv.

2013. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
volt már ilyen tapasztalatom, nekem azután vallott szerelmet mikor látta, rajtam, hogy nem vagyok már belé fülig nem mindenem ő, más emberekkel is jól érzem magam és sok nőnek be is jövök.Hanyagoltam 1-2 hónapig és közbe csak fejlődtem testileg lelkileg aztán 1x újrakezdte a beszélgetést én pedig már felvoltam 1-2 dologgal készülve, hogy ne essek barát zónába megint 1-2 hétre rá jött is a vallomás tőle.Szeretik a nők ha kihívás, főnyereményként érezhetnek irántad nem 1 mindig ott vagyok melletted barátnak mert abból tapasztalataim alapján nem lesz kapcsolat.
2013. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
57%-os nem egy kommented láttam már. Semmivel nem érzem magam csúnyábbnak vagy bárminél alacsonyabb rendűnek mint az a csávó. Egy fejjel magasabb is vagyok nála.
2013. jan. 26. 21:09
 9/13 A kérdező kommentje:

Na köszönöm az értelmes válaszokat.

Sosem lógtam a nyakán és nem is tervezem , ismerkedek más csajokkal is , de sajnos ő bele szerettem bele , mert nem egy minden napi csajszi és végülis ő jött oda hozzám bocsánatot kérni és látszott rajta , hogy megviselte az eset.Alapvetően én is utálom , ha csak B terv vagyok valaminél , de valahogy nála ez nem tud érdekelni.


Talán az volna a legjobb , ha adok egy kis időt , hogy rendezzük a dolgainkat aztán mindent vagy semmit?Csak rájön , hogy ki számára fontos , ha meg nem akkor én odébb állok.

2013. jan. 26. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Látod, a 7-esre is rögtön másképp nézett a csaj, miután fejlődött testileg.
2013. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!